Щодо стану виконання рішень про стягнення заборгованості із заробітної плати

         Протягом 2018 року на виконанні у відділах державної виконавчої Запорізької області перебували 8 598 виконавчих документів про стягнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 134 385 930 грн.

Завершено у зв’язку з фактичним повним виконанням 5 155 виконавчих документів, задоволено вимоги стягувачів на суму 80 354 803 грн.

Так, відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області на користь працівників КП «Підприємство комунальної власності» Енергодарської МР стягнуто 39 545 103 грн.; Мелітопольським міськрайонним відділом ДВС Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області на користь працівників ДП «Гідромаш» стягнуто 1 601 997 грн., Дніпровським відділом ДВС м. Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області на користь працівників КТ «Кастор 17» стягнуто 1 101 442 грн.

З метою стягнення заборгованості з проблемних підприємств при відділі примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України утворені виконавчі групи для проведення виконавчих дій щодо виконання зведених виконавчих проваджень, зокрема, щодо стягнення з ПАТ «Запоріжжяобленерго», ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект».

На теперішній час з метою здійснення контролю за станом виконання рішень вказаної категорії наказом начальника Головного територіального правління юстиції у Запорізькій області створений штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. На регулярних засіданнях штабу здійснюється постійний моніторинг стану виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, вивчаються та аналізуються проблемні питання, які виникають під час виконання даної категорії виконавчих документів.

Слід зазначити, що в роботі регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами на постійній основі приймає участь представник профспілкових організацій.

        

Головний спеціаліст відділу організації

та контролю за виконанням рішень Управління державної

виконавчої служби Головного

територіального управління юстиції

у Запорізькій області                                                                     О.С.Єрмакова

«__»________2018

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна