Шановні мешканці району!

06.02.2019 16:40

91060219Стан охоронних зон та опор повітряних ліній електропередач 330-750 кВ мають важливе значення, бо низові пожежі, падіння дерев, гілок на проводи, падіння опор можуть привести до коротких замикань з автоматичним вимиканням вищевказаних ПЛ, та у свою чергу можуть привести до відключення чи зменшення потужності промислових підприємств, відключенню споживачів, порушення нормальної роботи Запорізької АЕС, Запорізької ТЕС та Об’єднаної енергетичної системи України в цілому.

Крім того, короткі замикання таких ліній можуть пошкодити стан здоров’я людина і навіть привести до смертельного наслідку горе підпалювача чи крадія, інших осіб, нанести значну шкоду рослинному та тваринному світу. Демонтаж або пошкодження навіть декількох елементів       конструкційних опор (кутників) значно послаблює їх несучу здатність, що призводить до серйозних пошкоджень і навіть до падіння опор.

При виявленні фактів підпалів сухої рослинності, очерету, післяжнивних залишків повідомляти про дані факти у органи ГУ ДСНС, держекоінспекцію, тощо.

При виявленні фактів розкрадання елементів металевих опор звертатися в місцеві правоохоронні органи та повідомляти Запорізький РЕЦ за телефонами чергового диспетчера: 061-258-44-52; 061-258-36-57.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна