Суд у бібліотеці

11.02.2019 15:48

PA120012-1« Інтернет: друг чи ворог?» - під такою назвою у дитячій районній бібліотеці відбувся захід, приурочений1 до Міжнародного дня безпеки в Інтернеті.

   Захід проходив у формі суду над «звинуваченими» Комп’ютером та                   Інтернетом, які завдали непоправної фізичної, психологічної і матеріальної шкоди «постраждалому» Іванову. Головними діючими героями «суду» , поряд з уже названими, були «суддя», «адвокат», « свідки» та « присяжні» , тобто усе як у справжньому суді. Ролі виконували учні та вчителі загальноосвітньої школи   « Інтелект», бібліотекарі.

 

   У результаті даного судового розслідування було розглянуто усі позитивні і негативні сторони мереживного спілкування та встановлено невиновність Компютера та Інтернета у нанесенні шкоди громадянину Іванову, з огляду на те, що даний громадянин, як і усі інші користувачі мережі Інтернет, мають знати і дотримуватися правил безпечної роботи з комп’ютером. Ці правила були розглянуті у процесі виступів свідків: «психолога», «лікаря» та «фахівця з інформаційної безпеки».

PA120004

PA120010

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна