Про тимчасову зміну місця голосування

11.03.2019 16:59

UVAGA2Шановні виборці!

Ще раз нагадуємо, що законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування за п’ять днів до виборів, не змінюючи виборчу адресу.

Таке право є у громадян, які в день голосування перебуватимуть далеко від свого місця проживання (відрядження, лікування, проходження військової служби, тощо). Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців в місці свого тимчасового перебування з відповідною заявою.

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси ( наприклад довідку з навчання, місця роботи, про право власності або оренду житла, документи про робоче відрядження).  Заяви на тимчасову зміну місця голосування приймаються  тільки до 25 березня. Також члени дільничних  комісій  подають заяви в наш відділ про тимчасову зміну місця голосування для включення їх до списку виборців на тій дільниці, де вони будуть працювати в день голосування.   

 Ми знаходимося за адресою: смт Більмак, вул. Центральна, 54,  каб. №16 (другий поверх приміщення районної державної адміністрації). телефон 2-23-81. Приходити необхідно з паспортом.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в березні працює без вихідних.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна