Державна допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною

13.03.2019 15:37

USZNzastavkaУправління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, щоз 01.01.2019Кабінет Міністрів України запровадивдержавну допомогу особам, які доглядають за хворими дітьми, яким не встановлена інвалідність.

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, якій не встановлена інвалідність, призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів опікуну, піклувальнику (далі — законний представник дитини), який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань, станів.

Для призначення допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною, органу соціального захисту населення, за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

1) заява законного представника дитини, що складається за формою, встановленою Міністерством соціальної політики України;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) документ, що підтверджує повноваження усиновлювача, опікуна, піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів;

4) довідка про захворювання дитини видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу у порядку та за формою, встановленими Міністерством охорони здоров’я України.

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначаєтьсяз дня зверненняза її призначенням на кожну хвору дитинуу розмірі прожиткового мінімумудля осіб, які втратили працездатність, тавиплачується шість місяців. Виплата допомоги на наступний період продовжується на підставі заяви законного представника дитини та довідкипро захворювання дитиниз дня зупинення виплати, якщо звернення надійде протягом одного місяця з дня її зупинення.

З 01.01.2019 розмір допомоги становить 1497 гривень щомісяця.

З питання призначення допомоги звертатися до управління соціального захисту населення (вул. Суворова, 1, смт. Більмак, каб. № 2, тел. 2 12 16).

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна