Навчання з питань заповнення та подання електронних декларацій

13.03.2019 17:23

130319113.03.2019 в залі засідань РДА проведено навчання з питань заповнення та подання електронних декларацій для керівників структурних підрозділів, управлінь райдержадміністрації, сільських, селищних голів, секретарів виконавчих комітетів сільських, селищних рад та уповноважених осіб з питань запобігання корупції. Навчання відкрила керівник апарату РДА Лілія Кириченко, яка звернула увагу присутніх на правові аспекти організації роботи із запобігання корупції та своєчасного заповнення електронних декларацій посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

 

В ході навчання перед учасниками зібрання виступили: начальник відділу кадрової роботи РДА Олена Павлюк та головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції РДА Анна Калюжна, яка детально ознайомила з особливостями електронного декларування, розповіла про процедуру заповнення електронних декларацій, про обсяги декларування і відповідальність декларантів за неподання декларації, умисне приховування даних, а також надала конкретні приклади щодо декларування. Увагу присутніх, також звернено на можливість подання виправленої декларації за ініціативою декларанта протягом 7 днів після подання, особливості електронного декларування, технічні питання входу на веб-сайт НАЗК, достовірне введення даних, їх збереження та редагування при заповненні розділів е-декларацій. На всі запитання учасники навчання отримали змістовні відповіді і роз’яснення згідно чинного законодавства.

По закінченню навчальної частини керівник апарату Лілія Кириченко проінформувала присутніх, в рамках єдиного дня інформування, про історичні події, які передували проголошенню Карпатської України. «Цього року відзначається 80-та річниця цієї події. У березні 1939 р., українці на Закарпатті стали першим у міжвоєнній Європі народом, що не змирився із анексією, а зі зброєю в руках став на захист своєї свободи від агресії сусідніх держав», - наголосила Лілія Василівна.

1303192 1303193

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна