Час проведення дорожніх робіт

15.05.2019 14:29

15.05.19doroga

           Після зимового періоду значно погіршився технічний стан наших автодоріг. І тому, з настанням весняної пори питання ремонту як доріг загального користування, так і вулиць і доріг комунальної власності, набуває своєї актуальності як ніколи.        У 2019 році ремонт дорожнього покриття автодоріг загального користування місцевого та державного значення в межах Більмацького району розпочато в квітні місяці, значно раніше ніж в попередні роки. Однією з першочергових задач перед керівництвом району на сьогодні залишається забезпечення належного транспортного сполучення між райцентром та центрами об'єднаних територіальних громад. Районна державна адміністрація та особисто Артем Вікторович Попов та Олександр Миколайович Машинський, як депутати обласної ради, неодноразово зверталися з приводу аварійного стану ділянок цих автодоріг як до Служби автомобільних доріг у Запорізькій області так і до вищих органів влади. Як результат, визначені ділянки автодоріг загального користування району включені до планів дорожніх робіт та до переліків об'єктів, які першочергово необхідно відремонтувати у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету Запорізької області на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

         14 травня, з метою здійснення моніторингу дорожніх робіт на автодорогах загального користування місцевого значення району, голова райдержадміністрації Артем Попов та його перший заступник Олександр Василенко побували на районній автодорозі загального користування С080901 Більмак – станція Більманка. На сьогодні на зазначеній автодорозі підрядним підприємством ТОВ «БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ» проводяться роботи з ліквідації вибоїн покриття пневмоструменевим методом. Підрядне підприємство за договором з ДП «Місцеві дороги Запорізької області» від 10.04.2019 буде надавати послуги зазначеним видом робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Більмацькому районі..

В ході роботи Артем Попов промоніторив хід дорожніх робіт на обласній автодорозі О081491 Пологи - Кінські Роздори - Андріївка - Нововасилівка - Бердянськ, де на сьогодні ТОВ«БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ», також, ведуться роботи з ліквідації ямковості пневмоструменевим методом.  

         Також, під час робочої поїдки керівники райдержадміністрації побували на ділянці територіальної автодороги загального користування Т-08-19 Більмак -/М 14/, яка проходить по території райцентру та за його межами. Роботи з ямкового ремонту на цій автодорозі проводить філія ДП «Куйбишевський райавтодор» згідно з планами дорожніх робіт. Ямковий ремонт частини автодороги Т08-19 Більмак до а/д М 14, з найбільш інтенсивним рухом автотранспорту, у тому числі і міжміського, що проходить по території смт. Більмак та сполучає з смт.Комиш-Зоря, був включений Службою автомобільних доріг у Запорізькій області в плани дорожніх робіт по Білмацькому району за ініціативою та сприянням голови райдержадміністрації, депутата обласної ради А.В.Попова. На місці робіт голова райдержадміністрації поспілкувався з в.о. начальника філії ДП «Куйбишевський райавтодор» Тетяною В’ячеславівною Лященко на предмет запланованих робіт та фінансово-економічного стану підприємства. Незважаючи на складне становище з виплатою заробітної плати, недостатність фінансування на оновлення транспортних засобів, на сьогодні філія ДП «Куйбишевський райавтодор» виконує дорожні роботи в районі в межах доведених планів робіт та за договорами з сільськими, селищними радами. Дорожнє підприємство на сьогодні функціонує, навіть в нинішніх умовах, завдяки ініціативності та компетентності його молодого керівника Т.В.Лященко,

           Керівництвом райдержадмінстрації запроваджено постійний моніторинг проведення дорожніх робіт на автодорогах загального користування Більмацького району з виїздом на місце.

    15.09.19 doroga1

 

 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна