Рейд "Кризова сім'я"

14.05.2019 15:08

ssd14.05.2019 працівники служби у справах дітей РДА спільно з фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Більмацького відділення Бердянського відділу ГУНП в Запорізькій області здійснилиплановий профілактичний рейд «Кризова сім’я», в с. Трудове та с. Гусарка щодо батьків, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

Під час відвідування сімей були складені акти обстеження умов проживання, відбулася профілактична бесіда щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, недопущення зловживання алкогольними напоями, про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в належних умовах.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна