Експрес-інформація

05.11.2014 16:12

     04.11.2014 голова РДА Павло Будник провів засідання Ради оборони району, на яке запрошено міжрайонного прокурора, провідного фахівця служби цивільного захисту, в.о. військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК, представника ДАІ. На порядок денний винесено питання: про криміногенну ситуацію в районі за попередній тиждень за участю військовослужбовців, про наповнюваність благодійного фонду, про виділення коштів з благодійного фонду. Начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області повідомив, що за минулий тиждень резонансних подій за участю військовослужбовців не зареєстровано. Голова РДА Павло Будник доповів про наповнюваність благодійного фонду, а також повідомив, що на сьогодні є потреба у виділенні коштів на пальне.

     04.11.2014 голова РДА Павло Будник провів загальнорайонну нараду з керівниками сільгосппідприємств та бізнесу. На порядок денний винесено ряд важливих питань: про суспільно-політичну ситуацію в країні та Куйбишевському районі; про наповнюваність та витрати благодійного фонду «Розвиток Куйбишевського краю»; про виконання прийнятого рішення на розширеному засіданні Ради оборони району 13.06.2014 про внески до благодійного фонду; про основні положення звернення Президента України 03.11.2014. Голова РДА зазначив, що підсумки позачергових виборів 26.10.2014 показали, що на сьогодні Верховна Рада буде проукраїнською та проєвропейською. В районі завершено ремонт терапевтичного відділення ЦРЛ. В планах – реконструкція старого інфекційного відділення ЦРЛ. Це буде службове житло для військових лікарів. Вдалося подолати в достатньо короткі терміни наслідки небувалого буревію. Вирішене питання житла та харчування військовослужбовців з блокпоста. Залишається невирішеним питання його енергопостачання. З 2012 року в районі існувала кредиторська заборгованість. В планах – погасити її повністю своїми силами до кінця поточного року. 
     04.11.2014 в РДА відбулося засідання колегії, на якому розглянуто стан фінансово-бюджетної дисципліни в Куйбишевському районі Запорізької області, дотримання основних вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Титовської сільської ради, основні положення Звернення Президента України та про вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні. За результатами засідання прийнято два протокольних рішення та рекомендовано голові РДА видати розпорядження по першому питанню.

 

 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна