Нарада щодо вивезення ТПВ від населення

07.11.2014 13:20

     07.11.2014 в РДА відбулася нарада щодо вивезення ТПВ від населення. На нараду запрошено керівників селищних рад району та підприємств, які надають послуги з вивезення ТПВ. Присутні розглянули питання формування нових тарифів на вивезення ТПВ, фінансово-господарського стану комунальних підприємств та перспективи їх функціонування в умовах бюджетної політики наступного року. За результатами наради встановлено терміни надання калькуляції розрахунку нових тарифів та надано доручення законодавчого урегулювання створення кущового підприємства на базі існуючого.

     07.11.2014 в смт. Куйбишеве районна організація Комуністичної партії України провела мітинг біля пам'ятника В.І.Леніна до річниці Жовтневої революції 1917 року. Голова районної організації виступив з привітальним словом. Учасники мітингу поклали квіти до пам'ятника В.Леніна. У заході взяло участь близько 20 осіб.
07.11.2014 в центральній районній бібліотеці пройшла акція «Книга на межі тисячоліть», презентація книг сучасних українських авторів до дня української писемності та мови. Біля книжкової виставки «Будь сучасним. Читай українське» було презентовано книги сучасних українських авторів. Читачі мали змогу ознайомитися з новою літературою, якою поповнилась бібліотека.

 

     06.11.2014 до району завітали з робочим візитом дружина Президента України Марина Порошенко та Уповноважена Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко. Основною метою був візит до 61-го військового мобільного госпіталю м. Одесси, який тимчасово розміщений на території Куйбишевської ЦРЛ. Марина Порошенко та Ірина Геращенко відвідали військовий госпіталь, який щойно розгорнули на території районної лікарні, Як пояснила Марина Порошенко, її метою є привернення уваги громадськості до вирішення стратегічних питань саме військової медицини. Гості подарували госпіталю новий операційний стіл. Також Марина Порошенко запевнила колектив госпіталю у тому, що вони завжди можуть розраховувати на її підтримку та допомогу.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна