Гранти для студентів!

04.07.2019 14:35

 51373261f0b33bfb616b924782bd2ed3 XLСоціальний проект EducationUA 2019 орієнтований на проведення відкритого конкурсу, за умовами якого буде обрано двох студентів-переможців, що отримають Гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих нами тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

EducationUA - це особиста ініціатива двох українських малих підприємців, що мають за мету створювати та з кожним разом нарощувати розміри призового фонду, кількість грантодавців та студентів-учасників. 

Офіційними спонсорами та організаторами програми виступають компанія Ladyspace та SMMdriver. З деталями проведення конкурсу та темами аналітичних робіт можна ознайомитись на сторінках сайтів кожного з грантодавців:

https://ladyspace.com.ua/educationua
https://smmdriver.com/educationua

Якщо виникли додаткові запитання, їх можна поставити за допомогою наступних каналів зв'язку:
Електронная пошта:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  або за телефоном: +380631016042 с 10 до 18, щоденно.

Ми вже підготували для Вас анонс нашої програми, він знаходиться за посиланням https://docs.google.com/document/d/1bBbSwct_s9uxY2n3UfbhFysFVhtBEUgHfuh_vjVJ08g/edit?usp=sharing

Запрошуємо до участі у новому соціальному проекті!

З повагою, організатори проекту EducationUA в Україні,
Наталія Узарська - засновник студії краси та академії Ladyspace,
Віктор Купріянець - керівник сервісу просування в інстаграм SMMdriver.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна