Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

04.07.2019 14:47

04.07.2019У зв’язку із стійким зростанням температури повітря зростає рівень пожежної безпеки та ускладнюється протипожежний стан житлового фонду, лісових масивів та степів. В більшості випадків, тільки завдяки своєчасному і оперативному залученню техніки та особового складу Більмацького підрозділу ГУ ДСНС України в Запорізькій області, вдається зупинити розвиток пожежі та не допустити її переростання в надзвичайну ситуацію.

04.07.2019 першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Василенком проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому, з метою проведення попереджувальних заходів щодо недопущення виникнення загорань та пожеж в екосистемах району, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, прийняте рішення щодо виділення РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області пального із місцевого матеріального резерву.

Також розглядалися питання щодо створення добровільних пожежних підрозділів у створених об’єднаних територіальних громадах та запобігання виникненню гострих інфекційних захворювань в результаті вживання риби та не якісних продовольчих товарів, що швидко псуються.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна