До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності!

05.07.2019 15:27

uvagaБільмацька районна державна адміністрація нагадує, що з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.11.1999 року № 2034 «Порядок ведення державного обліку та паспортизації відходів», розпорядження голови Запорізької обласної держадміністрації від 17.12.2013 року № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області», суб’єкти господарювання всіх форм власності, повинніщорічно проводити інвентаризацію та паспортизацію відходів та надавати звіт до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації в установлені Законом терміни.

Відповідно до п. 8 постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1998          № 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» до реєстру включаються об’єкти, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) перевищує граничне значення (Пгз), що дорівнює 1000 умовних одиниць на рік. Достовірне визначення Пзув можливе тільки після проведення суб’єктами господарювання інвентаризації, ідентифікації відходів виробництва та споживання. Тобто, кожен суб’єкт господарювання, при проведенні інвентаризації джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання самостійно виявляє відходи та розраховує показник загального утворення відходів.

Суб’єкти господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов’язана з утворенням відходів та здійсненням операцій поводження з ними повинні:

1. Провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання.

2. На підставі проведеної інвентаризації надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації звіти встановленої форми. Форми звітів можна отримати в електронному вигляді у відділі економічного розвитку та торгівлі Більмацької районної державної адміністрації (довідки з питань отримання форм звітів за тел. 2-13-69).

Надання консультативно-методологічної допомоги по підготовці звіту з інвентаризації здійснює Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації за телефоном 0612 34 70 50.

Також, нагадуємо про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми», згідно з якою суб’єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, щороку подають декларацію про відходи за формою згідно з додатком до даної постанови.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна