Схилімо голови. Вшануймо пам'ять Героя!

09.07.2019 08:33

180978-3286x22002Сьогодні, 09.07.2019, минає 5 років з дня загибелі нашого земляка Олексія Циганкова з с.Шевченківське. Олексій був першим військовослужбовцем з нашого району, який загинув на війні з російським окупантом. На сьогодні в районі вже 8 загиблих.

У ніч на 5 липня 2014 року окупанти здійснили обстріл поста технічного спостереження на узбережжі Азовського моря. Це абсолютно мирний об’єкт, призначений для висвітлення надводної обстановки на ділянці ввіреної акваторії. Близько 15 терористів вели по ньому вогонь із мінометів та стрілецької зброї. Нападники підійшли з боку Росії на двох маломірних плавзасобах у районі населеного пункту Сєдове Новоазовського району Донеччини. Військовослужбовці зайняли оборону та прийняли бій.

Під час обстрілу дві міни влучили в будівлю ПТС, одна впала на територію військового містечка, решта мін розірвалася за його периметром. Приблизно через годину прибули сили АТО. О 2 ночі бій закінчився, плавзасоби з бойовиками відійшли морем у напрямку РФ. Серед поранених в ту ніч був старший солдат Олексій Циганков, якому лікарі були вимушені ампутувати ногу. Від отриманих поранень 09.07.2014 Олексій помер.

У бійця залишились дружина і донька, а вже після загибелі народився син, якого Олексій, нажаль, вже ніколи не побачить.

Указом Президента України від 15.07.2014 №593/2014 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Олексій нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Минуло 5 років, а країна і досі втрачає своїх синів, агресор не хоче нас відпускати, але перемога буде за нами.

Вшануймо в цей день пам’ять про Олексія і всіх, хто віддавши своє життя, захищав свою Батьківщину.

Вічна пам’ять Героям!

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна