12.07.2019 15:22

uvagaІНФОРМАЦІЯ

для керівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності

Відповідно до вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України» (надалі Закону) передбачено обмеження щодо ведення передвиборної агітації.

Участь у передвиборній агітації забороняється:

- органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам (п.2 ч.1 ст. 74 Закону);

- у робочий час посадовим і службовим особам органів, зазначених у пункті 2 цієї частини, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом у депутати (п.3 ч.1 ст. 74 Закону).

Забороняється використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі. (ч.3 ст. 74 Закону).

Забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, у яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за партії - суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі або публічна оцінка діяльності цих партій чи кандидатів у депутати під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями (ч.4 ст. 74 Закону).

Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності (ч.5 ст. 74 Закону).

Прохаємо керівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності врахувати в роботі зазначену інформацію у зв’язку із проведенням позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна