Шоколадні посиденьки

IMG 20190711 123326Як можна поєднати шоколад із книгою? Дуже просто! Треба лишень завітати у Всесвітній день шоколаду до дитячої районної бібліотеки. Тут уже другий рік поспіль відбуваються заходи присвячені одному із найулюбленіших смаколиків дітвори – шоколаду. Цього року це були шоколадні посиденьки під назвою «Усе в шоколаді».

Учасники посиденьок розмістилися у стилізованому бібліокафе « Шоколадна феєрія» . Тут же було влаштовано фотозону «Я люблю шоколад».

Бібліотекарі підготували цікаву пізнавально – розважальну програму, яка дала можливість дітям більше взнати про історією виникнення шоколаду,    його чудодійні властивості, поринути у світ цікавих фактів , пограти у різні ігри, що так чи інакше пов’язані із шоколадною темою.

Діти розгадували загадки і вікторини. Цікавою для них була вікторина       «Солодощі із літературним характером». Розгадуючи її, учасники посиденьок дізнавалися , як назва того чи іншого смаколика пов’язана із літературними творами та їх героями.

Завдяки оголошеній акції « Одна книга – один смаколик» було з легкістю виконано денну норму із видачі літератури.

Посиденьки супроводжувалися, як і годиться у такий чудовий день і в   чудовій компанії, поїданням тістечок, цукерок, шоколадок   та чаюванням.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна