Засідання координаційної громадської ради козацьких організацій міста та громадських формувань з охорони громадського порядку і Державного кордону

11.11.2014 09:41

05.11.2014 під головуванням керуючого справами виконкому Наталі Гончарової, секретаря координаційної ради І.Зубрицького у м. Бердянськ відбулось розширене засідання координаційної громадської ради козацьких організацій міста та громадських формувань з охорони громадського порядку і Державного кордону. В засіданні круглого столу крім членів ради, також взяли участь в.о військового комісара Бердянського ОМВК В. Роговой, представники Прикордонного загону, силових структур, активні представники Бердянської самооборони, міських козацьких організацій.

У ході засідання було розглянуто питання спільного проведення військкоматом за сприяння козацьких організацій Дня призовника строкової служби, формування у юнаків патріотизму, свідомого виконання громадянського обов'язку по захисту незалежності і територіальної цілісності України. Говорили про діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку і Державного кордону на базі козацьких організацій національно-патріотичного спрямування, про підсумки спільної діяльності у поточному 2014 році Бердянського МВ ГУМВС з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, козацькими громадськими організаціями для допомоги правоохоронним органам у підтримці громадського порядку Під час виступів отамани козацьких організацій і командири громадських формувань завірили керівництво Координаційної ради в прийнятті активної участі у захисті міста від агресора спільно з силовими структурами України, обмінялися контактними телефонами, домовились узгоджувати свої дії з правоохоронними органами щодо чергування на блок-постах, забезпеченні допомоги прикордонному загону, участі в операції “Дозор”.

На сьогоднішньому засіданні координаційна рада козацьких організацій міста і громадських формувань розширилася. До неї було прийнято керівника нової міської організації ВГО “Українське реєстрове козацтво” Ігоря Мацька.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна