Про приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом

23.07.2019 14:59

На сьогоднішній день у соціальній сфері регіону важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом AT«Укрзалізниця». Зазначені перевезення пов’язані зі сталою роботою всіх галузей економіки, сприяють залученню населення передмість до виробничої діяльності, формуванню великої міської агломерації та зачіпають інтереси різних верств населення.

Залізничний транспорт AT«Укрзалізниця» через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання, основним видом транспорту.

Послугами AT«Укрзалізниця» користуються, зокрема, пенсіонери, студенти та школярі.

Приміські пасажирські перевезення, що виконує AT«Укрзалізниця», наймасовіші й найдоступніші для населення, але й найзбитковіші.

Особливо гострою проблемою багатьох років АТ «Укрзалізниця» залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях.

З метою підвищення рівня доходу від перевезень пасажирів у приміському сполученні, АТ «Укрзалізниця» неодноразово наголошувала на недопущення громадянами безбілетного проїзду приміським залізничним транспортом та посилення контролю за його оплатою.

Надання послуг приміських пасажирських перевезень залізничним транспортом регламентується низкою нормативно-правових актів (Законом України «Про залізничний транспорт», Порядком обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1997 № 252, Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затвердженими Наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від № 1196, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України за № 310/13577 тощо).

Статтею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення у поїздах приміського сполучення передбачена відповідальність за безквитковий проїзд пасажира.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна