Ремонт національної траси Н-08 в межах Більмацького району триває

13.08.2019 15:48

 IMG 3820

                З метою здійснення моніторингу виконання дорожніх робіт голова райдержадміністрації Артем Попов, перший заступник Олександр Василенко разом з в.о. начальника філії ДП «Куйбишевський райавтодор» Тетяною Лященко  побували на а/д Н-08 Бориспіль — Маріуполь де зустрілися з представником підрядної організації ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». 

Автомобільна дорога державного значення Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь збудована ще у 1965 році. З самого початку свого існування вона відігравала важливу роль у мережі автомобільних доріг Запорізької області, оскільки з’єднувала обласний центр зі східними та південно-східними районами, а також з Донецькою областю. Інтенсивність руху на ній сягала понад 4000 одиниць транспорту на добу. З початком бойових дій на сході країни важливість траси Запоріжжя-Маріуполь лише зросла і отримала стратегічне значення.

Проте, незважаючи на таку важливість, на цій трасі проводився лише, так званий, «ямковий ремонт». Внаслідок цього, а також через велику кількість важкого транспорту вона опинилася у вкрай занедбаному стані, а окремі її ділянки взагалі зруйновані. Аварійний стан дороги викликав занепокоєність у мешканців нашого району. З приводу ремонту дороги Н-08 до райдержадміністрації неодноразово зверталися мешканці райцентру та району. Особливо занепокоєність стану автодороги викликала у жителів вулиці Запорізької смт Більмак, яким рух великовагового транспорту приносив шум та призводив до руйнування приміщень, тріщин на будівлях.

Голова районної державної адміністрації, депутат Запорізької обласної ради Артем Попов неодноразово звертався з клопотанням до вищих органів влади з приводу необхідності проведення капітального ремонту траси, питання ремонту доріг району перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації.

Народний депутат України, член транспортного комітету Верховної Ради України Олександр Пономарьов також звертав увагу обласної влади, Міністерства інфраструктури та профільного Комітету Верховної Ради на значення та незадовільний стан цієї траси. Він був одним із ініціаторів включення Запорізької області до числа областей, в яких проводиться експеримент: 50 % митних коштів, зібраних понад план, спрямовується на ремонт доріг.

Роботи з поточного середнього ремонту поблизу с.Гусарка автодороги Н-08, км 619+589 - км625+858 було розпочато 3 квітня 2019 року підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

Наразі, підрядником завершено роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, розпочаті роботи з влаштування верхнього шару з ЩМА-20. 

Підрядною організацією ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводяться дорожні роботи в смт Більмак та в напрямку Розівського району з регенерації шарів основи покриття методом «холодного ресайклінгу» та розпочато роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Взагалі, в  поточному році підрядниками заплановано завершити роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20) на ділянці автодороги Н-08 в межах Більмацького району.

Контроль якості ремонтів та будівництва доріг державного значення забезпечується кількома рівнями контролю, а саме: інженерами технічного нагляду та спеціалістами лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, а також державним підприємством "Дорожній контроль якості".

Довідково: В області роботи з поточного середнього ремонту на а/д Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь було розпочато у 2017 році. У 2018 році було введено в експлуатацію 46,3 км. В поточному році в межах доведеного фінансування планується ввести в експлуатацію загальною протяжністю 35,5 км автодороги. Роботи виконуються за рахунок державного бюджету.

Ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

Райдержадміністрація прохає мешканців селища Більмак, учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.  

 

IMG 3841

IMG 3818

IMG 20190618 100804

IMG 20190618 100500

IMG 20190618 100747

IMG 20190618 100836

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна