Дбаємо про дітей

02.09.2019 14:10

 DSCN44652 вересня у загальноосвітніх закладах Більмацького району пролунав перший дзвоник. Оновлені класи шкіл гостинно відкрили свої двері для учнів, щоб вони змогли набиратися мудрості і знань.

З нагоди свята до Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. завітав голова Більмацької райдержадміністрації, депутат Запорізької обласної ради Артем Попов. Очільник району привітав учнів, вчителів та батьків з початком нового навчального року. Побажав усім, хто сьогодні здобуває освіту, отримати міцні знання,  цінувати своїх вчителів, поважати однокласників і батьків, пишатися часом, проведеним в стінах навчального закладу, а також впевненості у власних силах і здібностях та досягти своєї мети у житті. 

 

Як і неодноразово раніше, Артем Попов приїхав не з порожніми руками. Щоб учні закладу були сильними, фізично розвиненими, готовими досягти високих результатів не тільки на місцевому та обласному рівні, але й на рівні всеукраїнському та світовому, депутат подарував навчальному закладу спортивні, багатофункціональні тренажери для обладнання шкільного спортивного залу.

Голова адміністрації сам займається спортом, підтримує здоровий спосіб життя і його розвиток серед підростаючого покоління. За його словами - це інвестиція в майбутнє наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Оскільки ми дбаємо не тільки за їх подальше життя, а й за те, щоб вони виросли справжніми патріотами нашого краю та України.

DSCN4463DSCN4472

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна