Ремонт автодоріг району на постійному контролі в голови райдержадміністрації

28.10.2019 17:17

IMG 20190618 100626

Відбулася чергова робоча поїздка голови районної державної адміністрації Артема Попова з метою здійснення контролю за виконанням ремонтних робіт на автомобільних дорогах місцевого значення Більмацького району.

 У 2019 році ремонт дорожнього покриття автодоріг загального користування місцевого та державного значення в межах Більмацького району розпочато в квітні місяці, значно раніше ніж в попередні роки. Вже повністю завершені роботи, в межах договорів, на районних автодорогах загального користування С080901 Більмак – станція Більманка та Т-08-19 Більмак -/М 14/, державної автодороги  Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь.

Однією з першочергових задач перед керівництвом району на сьогодні залишається забезпечення належного транспортного сполучення між Більмацьким та Бердянським районом. Районна державна адміністрація та особисто Артем Попов і Олександр Машинський, як депутати обласної ради, неодноразово зверталися з приводу аварійного стану автодоріг О081491 Пологи – Кінські – Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ (в межах Більмацького району) та Т-08-19 Більмак - /М-14/, які з’єднують наш район з Бердянським. Звернення адресувалися як до Служби автомобільних доріг у Запорізькій області так і до вищих органів влади. Як результат, в 2019 році на автодорозі О081491 Пологи – Кінські – Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ виконані роботи пневмоструменевим методом і зараз завершені роботи підрядною організацією ТОВ «БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ» на ділянці протяжністю 1,6 км. На сьогодні мешканці району мають змогу дістатися по відремонтованих автодорогах до Бердянського району через села Смирнове та Андріївка.

Залишається не вирішеним в цьому році питання початку ремонту автодороги Т-08-19 Більмак - /М-14/.

Неодноразові звернення голови райдержадміністрації також дали результат по ремонту автодоріг на території Новоукраїнської ОТГ від смт Більмак в напрямку с.Сміле. Роботи з ямкового ремонту на цій автодорозі розпочаті філією ДП «Куйбишевський райавтодор». Сподіваємося, що осіння погода дасть змогу дорожникам виконати роботи в повному обсязі.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна