До Міжнародного дня інваліда

       P7300161Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

    Саме з метою привернути увагу підростаючого покоління до проблем дітей- інвалідів, сколихнути в серцях здорових дітей співчуття, нотки милосердя та прояви підтримки і адекватного сприйняття проблем інвалідів, у районній дитячій бібліотеці пройшов День інформації «Бібліотерапія».

Бібліотекарі провели урок доброти «Дивіться на нас як на рівних», під час якого презентувалиогляд літератури «З вірою в любов і в милосердя». Протягом уроку дітей знайомили з біографіями відомих людей, яких важкі недуги та каліцтво не змусили зламатися, а, навпаки,дали поштовх досягти певних висот і стати взірцем для тих, хто хворий і стимулом для здорових. Огляд літератури ж познайомив дітей із творами письменників різних країн, що вчать не здаватися, адже роль книги в житті дітей з порушеннями розвитку величезна. Для багатьох з них світ відкривається саме через книгу. Книга допомагає розвивати здібності, подолати почуття самотності і невпевненості у собі.

      Для візуального сприйняття теми заходу організували виставку-пораду «Світ особливого дитинства».

   Наприкінці заходу дітям запропонували подарувати любляче серце тим, хто цього потребує. Для цього кожен вирізав кольорове сердечко і на ньому написав побажання таким людям. Сердечка наклеювали на ватман із надписом « Від серця до серця».P7300148

 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна