Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

21.02.2020 16:48

головнаНа знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України на Меморіалі Слави в смт Більмак відбувся мітинг та покладання квітів.

 До присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Василенко, який у своєму виступі зазначив, що історія будь-якого народу містить період та дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашого народу та шляхетний вчинок Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО і хвилиною мовчання вшанували  пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу.

Також з нагоди відзначення в Україні Дня Героїв Небесної Сотні у закладах загальної середньої освіти району проведено лінійки-реквієми, уроки історичної пам’яті, патріотичні години, оформлено бібліотечні виставки, що відображають подвиг Героїв Небесної Сотні, бесіди про масові акції громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років для утвердження ідеалів свободи і демократії.

 

P00221-110346

 

 

 

 

 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна