«ЗАХИСТИМО НАШ КРАЙ ВІД ДИВЕРСАНТІВ ТА ТЕРОРИСТІВ!

19.11.2014 17:51

 

stend2        1.    Що відбувається сьогодні на Сході України?

 

Групи диверсантів та терористів за широкої підтримки Росії вбивають та беруть у заручники мирних людей, обстрілюють міста, селища та села, підривають залізниці, мости, знищують школи, лікарні, лінії електропередач та інші об’єкти інфраструктури.

Лихо може статися  і у нашому домі!

 

 

 

2.      Як протидіяти диверсантам та терористам?

Найголовніше – бути пильними, небайдужими та відповідальними, звертати увагу на все, що відбувається навколо, особливо, коли Ви перебуваєте у місцях великого скупчення людей – у торгових центрах, на ринках, залізничних вокзалах, автостанціях, на масових заходах та у транспорті.

3.      На що слід звертати увагу?

 

на незнайомих, підозрілих людей, які виділяються манерою поведінки, одягом, говорять з акцентом, не орієнтуються на місцевості;

на підозрілі предмети (сумки, портфелі, коробки, пакунки), які залишено без догляду на вулиці, у місцях великого скупчення людей,  у маршрутках, автобусах, трамваях та тролейбусах, електричках та потягах;

на автомобілі, що довго та без певної мети стоять поблизу вокзалів, станцій, мостів,  електропідстанцій, приміщень органів влади та силових структур, заїжджають на територію лікарень, шкіл, дитячих садків.

не приймайте від незнайомих осіб жодних валіз, пакунків, коробок, будь-яких передач, ні в якому разі не погоджуйтеся «подивитися за речами п’ять хвилин» - всередині можуть бути вибухові речовини та вибухонебезпечні предмети!

 

4.      Як розпізнати вибухові речовини та вибухонебезпечні предмети?

особливий (специфічний) запах, що нехарактерний для навколишньої місцевості;

шум або дим із предмету;

наявність на предметі засобів зв’язку або незвичних деталей;

розтяжки із проволоки, кріпкої нитки, мотузки.

Якщо Ви виявили підозрілі предмети, у жодному разі не доторкайтеся до них, позначте місце небезпечної знахідки та негайно викликайте спеціальні служби!

5.      Куди звертатись, якщо виявили підозрілих людей або невідомі предмети?

Цілодобово:

101

102

Черговий РВ ГУМВС України в Запорізькій області 2-25-80

Черговий районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області 2-24-99».

 

 

19.11.2014 в РДА відбулося засідання Ради оборони району. На засідання запрошено в.о. військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК, представників ДАІ. На порядок денний винесено ряд нагальних питань: про виконання доручень, наданих на попередньому засіданні Ради оборони; про усунення наслідків природної стихії; про хід інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо протидії диверсійній та шпигунській діяльності; про наповнюваність та витрати благодійного фонду «Розвиток Куйбишевського краю».

Голова РДА Павло Будник повідомив присутніх про те, що РДА створена комісія і після визначення вартості матеріалів, Куйбишевський блокпост буде прийнято на баланс загону місцевої пожежної охорони смт Комиш-Зоря, а також доповів про наповнюваність та витрати благодійного фонду «Розвиток Куйбишевського краю». Голова Куйбишевської районної організації ТСО України повідомив про створення центру «Волонтерська допомога», метою якого є об’єднання всіх волонтерів району, накопичення та передача до адресатів зібраної допомоги. Також передав прохання вивчити питання надання зброї громадському формуванню “Козацька спеціальна дружина “Сармат”, для безпечного і ефективного виконання функцій патрулювання на дорогах в Куйбишевському районі та на шляху до Розівського району. Також попрохав 2 тис. грн. для ремонту автомобіля ЛуАЗ, який належить громадському формуванню “Козацька спеціальна дружина “Сармат”, та який використовуватиметься для потреб блокпоста та патрулювання. відділу Начальник  відділу з питань цивільного захисту населення РДА доповів, що наслідками ожеледиці стало повне або часткове припинення електропостачання 7 населених пунктів району. На сьогодні ремонтні бригади ВАТ «Запоріжжяобленерго» проводять необхідні ремонтні роботи. За результатами засідання прийнято ряд рішень: звернутися до вищого керівництва ГУМВС України в Запорізькій області з клопотанням про надання дозволу здійснювати патрулювання в межах Куйбишевського району працівниками Куйбишевського відділення ДАІ та надання роз’яснень щодо законності дій Бердянського ДАІ на території Куйбишевського району; в.о. військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК підготувати проект клопотання до Запорізької обласної ради оборони та Запорізького обласного комісаріату про вжиття заходів для пришвидшення видання розпорядження щодо Роти оборони, у зв’язку з особливим географічним розташуванням Куйбишевського району в умовах АТО. Активізувати в районі інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо протидії диверсійній та шпигунській діяльності.

19.11.2014 заступник голови РДА Борис Ковальчук провів засідання районної комісії з приймання – передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від суб’єктів господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, селищних, сільських рад до Куйбишевського районного сектору УДМС України у Запорізькій області. Присутні заслухали Б.Ковальчука про хід виконання Плану заходів  щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території району та керівника апарату РДА Л.Рябовол про проблемні питання приймання передачі документації реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від сільських рад до районного сектору УДМС.

            За результатами засідання прийнято рішення: рекомендувати сільським, селищним головам скласти перелік підприємств на підвідомчій території, які ведуть реєстраційний облік фізичних осіб і передаватимуть картотеки до органів ДМС, та надати його відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА. Завідувачу Куйбишевським районним сектором УДМС  визначити потребу у виділенні додаткових площ для розміщення картотек та проінформувати голову комісії; надати інформацію окремо по кожній території про наявність у районному секторі УДМС карток реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб.

 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна