Збережемо автомобільні дороги разом

10.07.2020 16:15

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг та вулиць у період підвищення температури повітря у 2020 році головою обласної державної адміністрації видано розпорядження від 01.06.2020   № 220 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг та вулиць на період підвищення температури повітря у 2020 році».

Цим розпорядженням надані відповідні рекомендації Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, Державному підприємству «Місцеві дороги Запорізької області», Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області, Департаменту патрульної поліції в Запорізькій області, Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Управлінню Укртрансбезпеки у Запорізькій області.

30.06.2020 голова обласної державної адміністрації   Віталій БОГОВІН провів нараду з питання забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області. На нараді були розглянуті питання: про роботу зі здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах загального користування; про облаштування майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах загального користування. За результатами наради були надані відповідні доручення.

Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області посилено контроль за дотриманням перевізниками та водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху України, у тому числі вимог до перевезення вантажів; Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області забезпечується проведення перевірок достовірності транспортних накладних при перевезеннях вантажів автомобільним транспортом.

З метою збереження дорожнього покриття доріг під час спекотного періоду (при температурі повітря більше +28 ºС) введено тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна