ІІІ-тю фазу Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розпочато

24.11.2014 16:55

 21.11.2014 в РДА відбувся районний семінар з нагоди відкриття ІІІ-ї фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На семінар запрошено сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад, начальників відділів, управлінь РДА. Голова РДА Павло Будник довів до відома присутніх результати участі громад у Проекті з 2008 року. Також учасникам заходу було продемонстровано фільм про досягнення Проекту та презентовано діяльність Проекту на території Запорізької області. Результатом семінару стало підписання тристоронньої угоди між Куйбишевською РДА, Куйбишевською районною радою та Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

 

21.11.2014  в районному центрі проведено мітинг до Дня Гідності та Свободи. У заході взяли участь представники громадських, політичних організацій, сільські, селищні голови, трудові колективи підприємств, установ, організацій району, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, громадяни районного центру та інших населених пунктів району (500 чол.).

Мітинг розпочався Гімном України. Вступне слово мав голова райдержадміністрації Будник П.І., який запропонував розпочати мітинг хвилиною мовчання за героями Небесної Сотні, які віддали життя за демократичні цінності, національні інтереси та європейський вибір України. Патріотичні виступи також прозвучали із уст керівника гуртка ЦТДЮ Оксани Солонської, голови Куйбишевської районної  організації Української Спілки ветеранів  війни Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Станіслава Сівера, голови Асоціації фермерських  господарств  Куйбишевського району Ірини Єрмак, голови Куйбишевської районної організації ТСО України Віктора Кацюби.

Квітами було вшановано пам’ять загиблих в АТО наших земляків Гнатуші В.Ю. та Циганкова О.В. 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна