До уваги виборців!

01.09.2020 16:29

87Шановні виборці!

Ще раз нагадуємо, що 1 липня 2020 року вступила в силу постанова ЦВК від 18 травня 2020 року № 88, згідно якої за вмотивованим зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців (далі - Відділ) може визначити іншу виборчу адресу виборця, ніж ту за якою зареєстровано його місце проживання. Для зміни виборчої адреси необхідно подати заяву до Відділу в паперовій або електронній формі.  Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.

Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України "Про електронні довірчі послуги" (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет. Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви.

       Така заява може бути подана у будь-який час, але не пізніше ніж на пʼятий день з дня початку виборчого процесу, тобто до 10 вересня включно. Окрім того, виборець може звернутися до Відділу з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця. Слід відмітити, що мова йде не про заяви щодо тимчасової зміни місця голосування.

         Заяву в електронній формі можна заповнити на сайті Державного реєстру виборців в інтернеті (www.drv.gov.ua) в сервісі “Кабінет виборців”.

         Заява в паперовій формі подається в відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання (за адресою, на яку змінюватиметься поточна виборча адреса виборця). Обов’язково приходити з паспортом. Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: смт Більмак вул. Центральна, 54, 2-й поверх, каб. 16, (тел.:2-11-80, 2-13-70)

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна