Вшанували пам'ять жертв Голодоморів

24.11.2014 16:55

 Foto 53010 

22.11.2014 забезпечено приспущення Державного Прапора України на будівлях підприємств, установ, організацій підвідомчих територій, обмежено проведення розважальних заходів. В районному центрі відбулася скорботна хода зі свічками до пам’ятного знаку жертвам голодоморів (550 учасників),мітинг-реквієм, під час якого пролунали промови голів РДА, районної ради. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних та громадських організацій, підприємств, установ, організацій, громадськості. Під час мітингу-реквієму о 16.00 оголошено хвилину мовчання.

 

Благочинний Куйбишевського та Розівського районів настоятель Храму Святого Духа отець Михайло Підгірний помолився за всіх від віку померлих жертв голодомору та наголосив, що наш святий обов’язок пам’ятати та молитовно вшановувати незалежно від національності та віросповідання відомих та безіменних синів і доньок української землі.

Учасники мітингу поклали до пам’ятного знаку колоскові вінки, поставили свічки.

В кожному населеному пункті сільської, селищної ради під час скорботних заходів 22.11.2014 організовано ушанування пам’яті померлих жертв голодоморів хвилиною мовчання та участю у Всеукраїнській акції «Запали свічку».

В релігійних закладах району проведено панахиди, поминальні служби, молитви за померлими від голоду в 1932-1933 роках.

Foto 52988

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна