Телефонний довідник 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

 

Службовий телефони

 

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Попов

Артем Вікторович

 

голова

2-12-18

Василенко

Олександр Петрович

 

перший заступник голови

 

Рябовол

Людмила Дмитрівна

 

заступник голови

 

Кириченко

Лілія Василівна

 

керівник апарату

 

Кондрахіна

Катерина Сергіївна

приймальня

2-13-70

АПАРАТ

 

Головкін

Олександр Володимирович

провідний спеціаліст апарату з моб.роботи

 

 

Гулич

Анна Михайлівна

головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації

2-07-19

Організаційний відділ

Корінець 

Олександр Дмитрович

 

заступник керівника апарату, начальник

2-07-19

Бузало

Альона Володимирівна

 

головний спеціаліст

2-07-19

Клименко

Олена Володимирівна

 

головний спеціаліст

2-07-19

Загальний відділ

Рибалка

Олена Миколаївна

 

начальник

2-11-80

Афендікова

Тетяна Олександрівна

 

головний спеціаліст

2-11-80

Лавренчук

Ірина Василівна

провідний спеціаліст

2-11-80

Івашина

Інна Олексіївна

 

оператор комп’ютерного набору І категорії

2-11-78

Юридичний сектор

Вакансія

начальник

 

 

Козлов

Всеволод Владиславович

головний спеціаліст-юрисконсульт

 

Відділ кадрової роботи

Павлюк

Олена Сергіївна

начальник

 

 

   

Шевченко

Ніна Дмитрівна

головний спеціаліст

 

Кондрахіна

Катерина Сергіївна

головний спеціаліст

2-13-70

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Підгірна

Ольга Михайлівна

 

начальник 

2-20-49  

Залата

Юрій Івнович

 

головний спеціаліст

2-20-49

Дементій

Ольга Сергіївна

спеціаліст

2-20-49

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Єрмолаєва

Катерина Анатоліївна

начальник, головний бухгалтер

2-11-79

Федюн

Надія Анатоліївна

головний спеціаліст бухгалтер,

2-11-79

     

Мигаль

Сергій Миколайович

водій

2-13-70

Назаренко

Валерій Павлович

охоронник

2-13-70

Курочка                  

Віктор Петрович

охоронник

2-13-70

УПРАВЛІННЯ, ВІДДІЛИ ТА ІНШІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ,

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ОРГАНИ, РАЙОННІ ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Грицан

Віктор Анатолійович

головний спеціаліст з питань цивільного захисту

 

Відділ економічного розвитку та торгівлі

 

Котовенко

Лариса Іванівна

в.о. начальника відділу

економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації  

2-13-69

Григор’єва

Наталія Геннадіївна

головний спеціаліст

2-13-69

Відділ охорони здоров’я

Вакансія

начальник

 

 

   

Шевченко

Валентина Миколаївна

головний спеціаліст-бухгалтер

 

Служба у справах дітей

Вакансія

 

начальник

 

Сімченко

Олександр Володимирович

 

завідувач сектору опіки та піклування

 

Нечитайло

Вадим Іванович

 

провідний спеціаліст

 

Синякова

Іванна Вікторівна

головний спеціаліст сектору опіки і піклування служби у справах дітей

 

Відділ містобудування, архітектури та ЖКГ

Тищенко

Ольга Петрівна

начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ

 

Рябовол

Лариса Леонідівна

головний спеціаліст

 

Центр надання адміністративних послуг

 

Буцяк

Наталія Сергіївна

адміністратор

2- 13- 67

Кульчицька

Наталя Миколаївна

адміністратор

2- 13- 67

Симоненко

Неля Петрівна

адміністратор

2- 13- 67

Відділ агропромислового розвитку

 

   

Коломоєць 

Валерій Анатолійович

начальник відділу агропромислового розвитку

2-13-72

Калініченко

Сергій Володимирович

головний спеціаліст

2-13-65

Щербіна

Наталя Іванівна

головний спеціаліст

2-13-65

Чуб

Наталя Анатоліївна

головний спеціаліст-бухгалтер

2-13-65

Дворецька

Людмила Володимирівна

голова райкому профспілки працівників АПК

2-18-05

 

   

 

Відділ з архівної справи та з питань державної реєстрації

 

Батечко

Наталя Миколаївна

начальник

2-17-93

Тіцька

Таїсія Вікторівна

 

державний реєстратор

2-03-87

Трудовий архів сільських, селищних рад

Марченко

Вікторія Миколаївна

 

директор

2-17-93

Управління соціального захисту населення

Спахі

Віктор Миколайович           

начальник

 

Горбань

Ольга Іванівна                

перший заступник начальника

 

Ємченко

Оксана Вікторівна

заступник начальника

 
     

Ковальчук

Лариса Олександрівна

начальник відділу прийому громадян

 

Мирошниченко

Тетяна Віталіївна

начальник відділу прийняття рішень

 

Тіцька

Олена Олександрівна

начальник відділу виплат

 

Семеняка

Олесандр Володимирович

головний спеціаліст

 
     

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Кравець

Валентина Миколаївна                  

директор

2-25-66

Управління фінансів

Хоменко

Віталій Васильович

начальник управління фінансів

2-12-45

Лисак

Анжела Вікторівна

     

заступник начальника управління - начальник бюджетного відділу

2-12-32

Тімченко

Наталя Юріївна

головний спеціаліст

2-12-20

Хайло

Олександр Сергійович

головний спеціаліст

2-12-38

Шапран

Ольга Анатоліївна

головний бухгалтер

-

Відділ освіти, молоді та спорту

Крутько

Володимир Володимирович

 

начальник

-

Кологойда

Ольга  Іванівна

 

секретар

2-16-91

Селезньова

Тамара   Миколаївна

 

головний спеціаліст

-

Олексенко

Ельміра Сергіївна

в.о.завідуючої  КУ Куйбишевсь-кий Районний методичний кабінет»

2-16-92

Ємченко

Василь Іванович

 

директор КУ «Фінансово-господарська група»

2-23-89

     

Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Марусяк

Олена Василівна

 

директор

2-16-02

Відділ культури і туризму

Шакун

Євген Вікторович

начальник відділу культури

2-24-46

Лихварь

Ірина Сергіївна

методист з охорони культурної спадщини

2-24-46

Казоріна

Олена Миколаївна

Біляєва

Ольга Іванівна

в.о. головного бухгалтера

головний спеціаліст

2-24-47

2-24-48

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна