Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефони

 

КЕРІВНИЦТВО

Попов

Артем Вікторович

 

голова

2-12-18

Василенко

Олександр Петрович

 

перший заступник голови

2-11-81

Рябовол

Людмила Дмитрівна

 

заступник голови

2-12-36

Кириченко

Лілія Василівна

 

керівник апарату

2-11-75

Кондрахіна

Катерина Сергіївна

приймальня

2-13-70

АПАРАТ

 

Симоненко

Юрій Олександрович

провідний спеціаліст апарату з моб.роботи

 

Гулич

Анна Михайлівна

головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації

 

Організаційний відділ

Корінець 

Олександр Дмитрович

 

заступник керівника апарату, начальник

2-07-19

Бузало

Альона Володимирівна

 

головний спеціаліст

2-14-17

Клименко

Олена Володимирівна

 

головний спеціаліст

2-14-17

Загальний відділ

Рибалка

Олена Миколаївна

 

начальник

2-11-80

Афендікова

Тетяна Олександрівна

 

головний спеціаліст

2-11-80

Лавренчук

Ірина Василівна

провідний спеціаліст

2-11-80

Івашина

Інна Олексіївна

 

оператор комп’ютерного набору І категорії

2-11-80

Юридичний сектор

Вакансія

начальник

2-16-85

Вакансія

головний спеціаліст-юрисконсульт

2-16-85

Відділ кадрової роботи

Павлюк

Олена Сергіївна

начальник

2-12-34

 

   

Шевченко

Ніна Дмитрівна

головний спеціаліст

2-12-34

Кондрахіна

Катерина Сергіївна

головний спеціаліст

2-13-70

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Підгірна

Ольга Михайлівна

начальник 

2-20-49  

Копаєв

Володимир Михайлович

головний спеціаліст

2-20-49

Олійник

Ольга Сергіївна

спеціаліст

2-20-49

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Єрмолаєва

Катерина Анатоліївна

начальник, головний бухгалтер

2-11-79

Федюн

Надія Анатоліївна

головний спеціаліст бухгалтер,

2-11-79

Деркач

Микола Костянтинович

водій

2-13-70

Мигаль

Сергій Миколайович

водій

2-13-70

Назаренко

Валерій Павлович

охоронник

2-13-70

Курочка             

Віктор Петрович

охоронник

2-13-70

УПРАВЛІННЯ, ВІДДІЛИ ТА ІНШІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ,

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ОРГАНИ, РАЙОННІ ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Грицан

Віктор Анатолійович

головний спеціаліст з питань цивільного захисту

2-11-82

Відділ економічного розвитку та торгівлі

   Вакансія

Котовенко

Лариса Іванівна

в.о. начальника відділу

економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації  

2-13-69

Григор’єва

Наталія Геннадіївна

головний спеціаліст

2-13-69

Відділ охорони здоров’я

Деркач

Наталя Анатоліївна

начальник

2-12-17

 

   

Шевченко

Валентина Миколаївна

головний спеціаліст-бухгалтер

 

Служба у справах дітей

Маслій

Віктор Михайлович

начальник  

2-11-76

Сіляєв

Віктор Миколайович

завідувач сектору опіки та піклування

2-11-76

Нечитайло

Вадим Іванович

провідний спеціаліст

2-11-76

Скокова

Аліна Вікторівна

головний спеціаліст відділу опіки і піклування служби у справах дітей

 

Відділ містобудування, архітектури та ЖКГ

Тищенко

Ольга Петрівна

начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ

2-11-78

Рябовол

Лариса Леонідівна

головний спеціаліст

2-11-78

Центр надання адміністративних послуг

Буцяк

Наталія Сергіївна

адміністратор

   2- 13- 67

Кульчицька

Наталя Миколаївна

адміністратор

-

Симоненко

Неля Петрівна

адміністратор

-

Відділ агропромислового розвитку

 

   

Коломоєць         

Валерій Анатолійович

начальник відділу агропромислового розвитку

2-13-72

Калініченко

Сергій Володимирович

головний спеціаліст

2-13-65

Щербіна

Наталя Іванівна

провідний спеціаліст

-

Чуб

Наталя Анатоліївна

головний спеціаліст-бухгалтер

 

Дворецька

Людмила Володимирівна

голова райкому профспілки працівників АПК

2-18-05

 

   

Відділ з архівної справи та з питань державної реєстрації

 

Батечко

Наталя Миколаївна

начальник

2-17-93

Тіцька

Таїсія Вікторівна

 

державний реєстратор

2-03-87

Трудовий архів сільських, селищних рад

Марченко

Вікторія Миколаївна

 

директор

2-17-93

Управління соціального захисту населення

Спахі

Віктор Миколайович        

начальник

2-13-63

Горбань

Ольга Іванівна                

перший заступник начальника

2-13-64

Ємченко

Оксана Вікторівна

заступник начальника

2-12-23

Коток

Олена Миколаївна

головний спеціааліст

-

Ковальчук

Лариса Олександрівна

начальник відділу прийому громадян

-

Мирошниченко

Тетяна Віталіївна

начальник відділу прийняття рішень

-

Тіцька

Олена Олександрівна

начальник відділу виплат

-

Семеняка

Олесандр Володимирович

головний спеціаліст

-

Черниш

Олександр Петрович

 

-

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Кравець

Валентина Миколаївна            

директор

2-25-66

Управління фінансів

Хоменко

Віталій Васильович

начальник управління фінансів

2-12-45

Лисак

Анжела Вікторівна

     

заступник начальника управління - начальник бюджетного відділу

2-12-32

Тімченко

Наталя Юріївна

головний спеціаліст

2-12-20

Хайло

Олександр Сергійович

головний спеціаліст

2-12-38

Шапран

Ольга Анатоліївна

головний бухгалтер

-

Відділ освіти, молоді та спорту

Крутько

Володимир Володимирович

 

начальник

-

Кологойда

Ольга  Іванівна

 

секретар

2-16-91

Селезньова

Тамара   Миколаївна

 

головний спеціаліст

-

Олексенко

Ельміра Сергіївна

в.о.завідуючої  КУ Куйбишевсь-кий Районний методичний кабінет»

2-16-92

Ємченко

Василь Іванович

 

директор КУ «Фінансово-господарська група»

2-23-89

Усик

Ірина Володимирівна

головний спеціаліст-бухгалтер

-

Більмацький районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Марусяк

Олена Василівна

 

директор

2-16-02

Відділ культури і туризму

Шакун

Євген Вікторович

начальник відділу культури

2-24-46

Лихварь

Ірина Сергіївна

методист з охорони культурної спадщини

2-24-46

Казоріна

Олена Миколаївна

в.о. головного бухгалтера

економіст

2-24-47

2-24-47

Вітер

Меланія Вікторівна 

 

директор район. орган.-метод. центру

2-12-43

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна