Розглянули питання протидії соціальним хворобам

23.12.2014 17:02

23.12.2014Organiz223.12.2014  перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при Куйбишевській РДА. На засідання запрошено начальника ізолятора тимчасового утримання.

На розгляд винесено ряд  питань: про стан  реалізації спільного наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації, ДЗ «Запорізька облСЕС», ГУМВС України в Запорізькій області, управління Державного департаменту України з  питань виконання покарань в Запорізькій області від 02.02.2011 року  № 97/12/27/180 «Про впровадження Стандарту інфекційного контролю в лікувально-профілактичних закладах, місцях довгострокового перебування людей та проживання хворих на туберкульоз в області»; про стан захворюваності на хвороби, що передаються статевим шляхом, та заходів їх профілактики у 2014 році; про освітні заходи по профілактиці соціально- небезпечних хвороб в  2014 році; затвердження плану роботи координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при райдержадміністрації на 2015 рік; затвердження звіту про роботу координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при райдержадміністрації за 2014 рік. Начальник ізолятора тимчасового утримання повідомив, що до теперішнього часу ІТТ Куйбишевського РВ ГУМВС не функціонує. У разі затримання засуджених, заарештованих та адмінарештованих осіб, приймаються заходи до їх відправлення до спеціальних установ інших ОВС Запорізької області та СІЗО-11. Перед відправленням затриманих та взятих під варту осіб до інших спеціальних установ на прохання ОВС, їм обов’язково проводиться первинне медичне обстеження в Куйбишевській ЦРЛ на предмет можливості перебування цих осіб у спеціальних установах. У лікарні виділено спеціальну палату для стаціонарного лікування спецконтингенту. Протягом 2014 року в ЦРЛ обстежено: 36 осіб, яким накладено адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту; 17 осіб, засуджених до позбавлення волі; 1 особу, якій обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

Завідуюча поліклінічним відділенням Куйбишевської ЦРЛ доповіла, що дерматовенерологічна служба Куйбишевського району обслуговує населення кількістю 23127 чоловік, з них підлітків і дітей – 3752 чол. За останні роки захворюваність венеричними хворобами прийняла тенденцію до зниження. Працівниками ЦРЛ постійно проводяться профілактичні бесіди та лекції.

Начальник відділу охорони здоров’я РДА доповіла про проведену в районі роботу по профілактиці наркоманії. За результати засідання прийнято ряд відповідних рішень, про що буде повідомлено у районній газеті.

23.12.2014Organiz23.12.2014Organiz4

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна