Обговорили на Раді оборони

24.12.2014 17:21

Kuibyshevskiy rayon gerb24.12.2014 в РДА вібулося чергове засідання Ради оборони району. На засідання запрошено заступника міжрайпрокурора, в.о. військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК, Дмитра Дмитренка (громадське об'єднання «Сила Нації» м. Запоріжжя).  Розглянуто питання оперативної ситуації в районі та створення консультативно-дорадчої структури з питань взаємодії із волонтерськими організаціями.

Голова повідомив, що після розширеного засідання Ради оборони 17.12.2014 ситуація щодо роботи кафе «Красотка» позитивно змінилася. На сьогодні є потреба в допомозі від РВ ГУМВС України в охороні ялинки, що знаходиться на майданчику біля РБК, а також необхідно вставити вікна та двері на блокпосту; завершити укріплення окопів; необхідна допомога в забезпеченні  охорони залізничного моста з боку Донецька (посилення охорони вночі, автомобіль, укриття, обігрів); дрова для опалення буржуйок на блокпосту. Обговоривши ситуацію, яка склалася в районі на сьогодні та потреби прийнято ряд рішень: запросити на нараду до голови райдержадміністрації командирів військових частин, які дислоковані на території району; начальнику РВ ГУМВС спільно з командиром ВСП продовжити та посилити роботу щодо попередження правопорушень в районі за участю цивільних громадян та військовослужбовців, активніше застосовуючи складання протоколів; забезпечити посилене патрулювання під час Новорічних та Різдвяних свят в розважальних закладах та на майданчику біля Куйбишевського районного будинку культури; завершити укріплення окопів на блокпосту до 30.12.2014. Комиш-Зорянському селищному голові та заступнику Куйбишевського селищного голови надати допомогу в обладнанні вікнами та дверима блокпоста та  надати пропозиції щодо забезпечення укриттям місця несення служби охоронців залізничного моста з боку Донецька. 

 

            Голова РДА запропонував функції консультативно-дорадчої структури з питань взаємодії із волонтерськими організаціями покласти на Раду оборони Куйбишевського району і отримав схвалення від присутніх.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна