Проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади» органом фіскальної служби проводиться за місцем офіційної реєстрації місця проживання особи

12.01.2015 12:02

        Законом України «Про очищення влади» від 16.09.14 №1682 та Порядком «Проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади», затвердженого Наказом МФУ від 03.11.14 № 1100 передбачено, що перевірки проводяться апаратом Державної фіскальної служби України, а також її територіальними органами (державними податковими інспекціями) за місцем проживання особи стосовно якої проводиться перевірка.

Згідно із ст.3 Закону України від 11.12.03 №1382-IV (зі змінами і доповненнями) «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» місце проживання - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком понад шість місяців на рік.

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

Реєстрація - це внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру про місце проживання або місце перебування особи із зазначенням адреси, за якою з особою може вестися офіційне листування або вручення офіційної кореспонденції.

Документи, до яких вносяться відомості про місце проживання та місце перебування особи, - паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні (ст.3 Закону №1382).

Таким чином, перевірка відповідно до Закону України «Про очищення влади» повинна проводитись за місцем офіційної реєстрації місця проживання.

Адреси державних податкових інспекцій, які обслуговують території можливо отримати на офіційному сайті Державної фіскальної служби України.

Звертаємо увагу, що законодавством не передбачено переадресування запитів на проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади», які направлені без додержання вищевикладених норм. У зв’язку з чим такі документи будуть повернені адресату без виконання.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна