Рада оборони засіла розширеним складом

28.01.2015 17:21

28.01.2015Rada28.01.2015 голова РДА  Павло Будник провів розширене засідання Ради оборони району у зв’язку із загостренням ситуації в зоні АТО та обстрілом мирних жителів м. Маріуполь, на яку запрошено міжрайпрокурора, командирів військових частин, що дислокуються на території району, сільські, селищні голови, представники СБУ. Присутні розглянули ряд нагальних питань: про заходи щодо посилення заходів безпеки населення району та об’єктів першочергового значення в умовах загрози вчинення терористичних або диверсійних актів; про мобілізацію в районі. Начальник РВ ГУМВС повідомив, що в районі організовано патрулювання, створено групу для швидкого реагування, спільно з СБУ обстежено всі залізничні містки. На сьогодні грубих порушень не було. Запропоновано створити спільну мобільну групу, яка б постійно здійснювали об’їзд об’єктів першочергового значення (РЕМ, водоканал, високовольтні лінії тощо), залучивши військових. Перший заступник голови РДА Юлія Симоненко ознайомила присутніх зі змістом низки документів, згідно з якими повинна здійснюватися координація роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації.

        В районі створено оперативний штаб для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Засідання цього штабу буде здійснюватися щоденно о 15.00. В районній газеті будуть опубліковані номери телефонів для повідомлень про підозрілих осіб та підозрілі предмети.

        У своєму виступі представник СБУ наголосив на необхідності охорони об’єктів інфраструктури уже сьогодні. Для цього необхідно залучити громадські військові формування.  Необхідно встановити відеоспостереження на блокпост. За результатами засідання прийнято ряд рішень: першому заступнику голови РДА організувати роботу щодо визначення об’єктів інфраструктури району, які потребують систематичного патрулювання, та кількість осіб, які здійснюватимуть патрулювання; заступнику керівника апарату визначитися з формою та змістом листівки для населення та підприємств, установ, організацій про дії у разі виявлення підозрілих осіб чи предметів (в рамках попередження терористичних або диверсійних актів); начальнику відділу з питань ЦЗН запровадити проведення систематичних навчань по евакуації населення;  організувати поновлення роботи щодо наведення належного порядку в захисних спорудах району; заступнику голови РДА  терміново організувати роботу щодо створення реєстру відеокамер зовнішнього спостереження в закладах торгівлі, побутового обслуговування та розважальних закладах району та надати цю інформацію до Куйбишевського РВ ГУМВС України в Запорізькій області.

28.01.2015Rada2

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна