Відбір кандидатів на стажування у Німеччині

03.02.2015 14:16

 

Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з Товариством міжнародного співробітництва GIZ 28-29 жовтня 2014року проводить  черговий відбір серед кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.

Програма Fit for partnership with Germanyє елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

 

Учасник Програми отримує можливість:

підвищити свою конкурентну здатність, стати фахівцем в міжнародному бізнесі;

набути інформацію, знання, навички та міжкультурні управлінські компетенції, для співпраці з іноземними компаніями, побачити німецькі компанії зсередини

набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами; 

встановити контакти з німецькими компаніями і знайти партнерів; 

безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній і придбати необхідне; 

набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині; 

стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників з 16 країн-партнерів Програми різних сфер діяльності (більше 800 випускників на даний час). 

Більш детальну інформацію про захід можна знайти на сайті www.inwent.org.ua та http://www.zoda.gov.ua/news/25131/vidbir-kandidativ-na-stazhuvannya-u-nimechchini.html.

Додаткову інформацію можливо отримати вРегіональній робочійгрупі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництваза адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, Запорізька облдержадміністрація, к. 702,тел. (061) 224-66-97 (контактна особаІванченко Дар’я Миколаївна) та в Секретаріаті Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (тел./факс: (044) 285-62-89, 285-51-82).

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна