Змагалися держслужбовці

04.02.2015 10:20

04.02.15 Sport2На виконання заходів районної Спартакіади ”Здоров’я” та з метою підготовки до участі у обласному етапі Всеукраїнської Спартакіади серед державних службовців збірна держслужбовців району, складена з представників структурних підрозділів райдержадміністрації, податкової інспекції, управління юстиції та Куйбишевської міжрайонної виконавчої дирекції ЗОВФСС ТВП (капітан команди Ковальчук Б.П.), зустрілася у змаганнях з волейболу зі збірною викладачів фізвиховання загальноосвітніх закладів району та тренерів ДЮСШ (капітан Гвоздьов І.В.). Також до участі у турнірі було долучено старшу групу вихованців   секції  волейболу дитячо-юнацької спортивної школи (капітан Мирошниченко Денис).

 

Змагання пройшли у спортивному залі Куйбишевської ЗОШ ”Інтелект”.

Ігри проходили за круговою системою, команди по черзі помірялися силами одна з одною, намагаючись здобути максимальну кількість очок.

У підсумку команда держслужбовців у двох партіях з мінімальною різницею очок поступилася більш досвідченим ”фізкультурникам”, які, в свою чергу, не змогли перемогти амбіційну молодь, яка веде підготовку до участі у обласних змаганнях.

Таким чином всі учасники турніру отримали можливість оцінити рівень своєї підготовки та скоригувати плани щодо подальшого тренувального процесу.    

Наступні змагання за участю державних службовців заплановані на лютий та березень 2015 року, коли у рамках районної спартакіади ”Здоров’я” пройдуть змагання з шахів, шашок та настільного тенісу.

04.02.15 Sport04.02.15 Sport3

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна