Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Звернення до виборців!

 

Невід’ємне право громадянина демократичної держави — вільно обирати владу.   Неодмінний обов’язок для держави — забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право.

Створення якісного Державного реєстру виборців дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

       Державний реєстр виборців працює  постійно не залежно від проведення виборів. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. 

Скоро минає 6 років з моменту первинного формування електронної бази даних Державного реєстру виборців, створеної за новітніми передовими технологіями. 

Однією з основних засад ведення Реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру виборців вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. 

За час функціонування Державного реєстру виборців працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Більмацької

райдержадміністрації внесено зміни до більше 21 тисячі  записів про виборців. 

Найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцями. Кожен виборець має право звернутися за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру щодо включення до Реєстру, щодо змін  персональних даних. Так, до відділу безпосередньо звертались   з питаннями щодо  включення до Реєстру – 147 громадян, щодо внесення змін до персональних даних виборця в  Реєстрі - 710 виборців, щодо зміни виборчої адреси -143 виборця. 

На жаль, висока активність громадян спостерігається виключно під час виборчого процесу. 

Під час проведення виборів виборці  можуть тимчасово змінювати місце свого голосування без зміни виборчої адреси. У нашому відділі  скористатися такою можливістю отримали 1160 виборців. 

Також виборці можуть особисто звернутись з письмовим запитом  щодо змісту їх особистих персональних даних, щодо надання інформації про персональні дані усіх осіб, внесених до Реєстру за їх власною адресою, про кількість виборців - за назвою населеного пункту, району в місті, іноземної країни.  За минулий час до відділу надійшло 123 таких запитів. 

Віднедавна Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. 

На даний час через «особистий кабінет виборця» можна отримати лише інформацію стосовно включення чи не включення до Державного реєстру виборців. В разі не включення необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації проживання. 

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для Вас завжди для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право голосу відповідно до статті 70 Конституції України. 

Звертаємось до мешканців Більмацького району з переконливим проханням: не залишайтесь осторонь, уважно перевірте свої особисті дані в Державному реєстрі виборців, оскільки їх достовірність впливає на права кожного із нас. З боку держави затрачено чимало зусиль, бюджетних коштів, щоб створити ефективну систему обліку виборців. Але без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних  Реєстр може бути не досконалим.

Ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі і при необхідності внести зміни до своїх персональних даних можна прямо зараз, не очікуючи наступних виборів. Тож, запрошуємо виборців району скористатися своїм правом та перевірити достовірність власних персональних даних у Державному реєстрі виборців.

 

Особистий кабінет виборця — перевір свої персональні дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з дому !

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії розроблений та на офіційному сайті Державного реєстру виборців функціонує програмний ресурс  «Особистий кабінет виборця» www.drv.gov.ua  де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Реєстрі його прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу.

 Для цього потрібно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та зареєструватися у “Особистому кабінеті виборця”, вказавши прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта).

Орієнтовно протягом доби Ви отримаєте відомості про свої дані у Реєстрі на електронну адресу, вказану при реєстрації. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.

Подання та обробку даних здійснюється у відповідності до Закону України “Про захист персональних даних”.

Зверніть увагу! У випадку, якщо Вас не включено до Державного реєстру  виборців або потрібно виправити неточності персональних даних, внесених до Реєстру, Ви маєте особисто звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за своїм зареєстрованим місцем проживання з письмовою мотивованою заявою, пред’явивши відповідні документи (паспорт).

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна