Спартакіаду ”Здоров’я” продовжили тенісисти

23.02.2015 12:17

23.02.15Tenis8Згідно з планом проведення районної спартакіади ”Здоров’я”, у Куйбишевській ЗОШ I-III ст. ”Інтелект” відбулись командно-особисті змагання з настільного тенісу. 

Цього року фаворитам змагань, останнім чемпіонам району, команді ”Зоря” смт.Комиш-Зоря протистояли команди ”Олімп-1”, ”Олімп-2” з Смирнового, збірна профспілки працівників освіти та збірна державних службовців.

 

Змагання відбувалися за коловою системою. Жеребкування команд та розподіл партій за ігровими столами провів головний суддя змагань Купрієнко М.М. (смт.Комиш-Зоря).

Перебіг подій показав, що поступатися не хоче ніхто, а відтак інтрига трималася практично до завершальних поєдинків тенісистів.

Лише підсумковий підрахунок очок виявив нових чемпіонів – ними стали збірна державних службовців, друге місце посіла команда ”Зоря” смт.Комиш-Зоря, третє – ”Олімп-1” с.Смирнове.

У особистому заліку результати розподілилися наступним чином.

Серед жінок перше місце посіла Ємченко Тетяна (мт.Комиш-Зоря), друге місце у Тараскіної Юлії (смт.Куйбишеве), третє у Борідько Аліни (с.Смирнове).

Переможцями серед чоловіків стали Тонєв Павло смт.Куйбишеве (гра ”першою ракеткою”) та Бєляєв Володимир смт.Комиш-Зоря (гра ”другою ракеткою”).

Другі та треті місця серед чоловіків розподілили відповідно Федько Євген (с.Вершина-2) та Таран Віталій (с.Благовіщенка) у грі ”першою ракеткою”; Савіцький Ігор (с.Вершина-2) та Семеняка Олександр (смт.Куйбишеве) у грі ”другою ракеткою”.

Переможці у командному та особистому заліках нагороджені грамотами та призами районної державної адміністрації, призери змагань відзначені грамотами.

За результатами змагань будуть формуватися збірні району, які прийматимуть участь у обласних змаганнях серед державних службовців та обласній спартакіаді серед збірних команд міст та сільських районів 2015 року під гаслом ”Здоровим бути модно!”  

Учасники команд дякують всім хто сприяв участі у районних змаганнях.

23.02.15Tenis23.02.15Tenis223.02.15Tenis323.02.15Tenis423.02.15Tenis523.02.15Tenis623.02.15Tenis7

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна