Куйбишани стали призерами першості Пологівського району з футзалу

19.03.2015 11:43

19.03.15Sport2Традиційно протягом січня-березня у Пологах проходить першість району з футзалу серед дорослих та юнацьких команд, участь у яких приймають команди колективів фізкультури установ та організацій різних форм власності. Активно підтримує проведення змагань мер міста Пологи Корольов Віктор Леонідович, який сам довгий час грав у футбол та з розумінням ставиться до підтримки та розвитку цього виду спорту.

               Саме з його ініціативи до участі у змаганнях запрошено юнацьку та дорослу команди ”Бізон” з Куйбишевого, які тренує Юрій Голінько.

Першість Пологівського району це змагання досить високого рівня, а тому приймати участь в них водночас престижно та відповідально.

У неділю 15 березня відбулись завершальні ігри турніру, які виявили остаточний розподіл місць.

Наші команди, як то кажуть ”воювали на два фронти” – у суботу змагалися у районних змаганнях з футзалу, а в неділю вирушали на поєдинки з пологівськими командами.

Тим не менше підсумок виступів наших спортсменів досить вдалий – обидві команди стали призерами змагань. Юнаки посіли друге місце в турнірі, а доросла команда стала третьою у загальному заліку. Всього ж у змаганнях приймали участь 9 дорослих та 9 юнацьких команд.

Окремим здобутком стоїть досягнення гравця дорослого складу ”Бізону” Проценка Владислава, якого визнано кращим гравцем першості. Крім того він став найкращим бомбардиром турніру (26 забитих м’ячів), поділивши цей показник з гравцем команди ”Транзит” м.Пологи, яка стала переможцем змагань.

Нагородження переможців та призерів проводили Пологівський міський голова Корольов В.Л. та начальник відділу молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації Садовий М.М.

Призери отримали кубки, медалі та грамоти від організаторів турніру.

Спортсмени висловлюють подяку директору ПП ”Бізон” Лосю А.В., який організаційно та фінансово забезпечив участь наших команд у змаганнях. Також окрему подяку спортсмени та тренер команд висловлюють Проценку С.І. за матеріальну підтримку, пов’язану з участю у турнірі.

19.03.15Sport319.03.15Sport

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна