Волейболісти прийняли участь у змаганнях обласної спартакіади

06.04.2015 14:34

06.04.15Sport03-05 квітня у м.Мелітополь пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд, в плані проведення заходів обласної спартакіади серед міст та сільських районів 2015 року під гаслом ”Здоровим бути модно!”

Наша збірна (тренер Сліпчеко Сергій Костянтинович) складалась з гравців куйбишевської команди ”Гермес” (Жовніра Сергія, Кустрі Максима, Мирошниченко Антона, Мирошниченко Дениса, Халецького Сергія, Тернового Олександра, Клімова Ігора) неодноразових переможців першостей та володарів кубків району.

 Обласні змагання такого рівня не проводились протягом двох минулих років, а тому до Мелітополя прибули фактично всі найсильніші команди зі всіх куточків області. Незвичність нинішнього турніру полягала в тому, що за рішенням організаторів змагань команди міст та районів не були розділені на окремі групи, а змагалися між собою, здобуваючи очки для підсумкового заліку.

Жеребкування видалось для нас не зовсім втішним – куйбишевці потрапили до групи, до якої ввійшли фаворити змагань команда господарів турніру збірна м.Мелітополь та збірні Приазовського району (діючий чемпіон області) і Мелітопольського району.

Майстерність більш досвідчених суперників взяла гору – у напруженій боротьбі ми поступились командам м.Мелітополя та Приазовського району, але перемогли збірну Мелітопольського району.

У грі за 8-9 місця ми виявилися сильнішими у протистоянні зі збірною Запорізького району та посіли 8 місце серед 16 команд учасниць.

Наша збірна вдячна народному депутату України Олександру Сергійовичу Пономарьову, який надав допомогу для участі спортсменів у обласних змаганнях. Помічники народного депутата  Олександр Олександрович Бабанін та Ірина Олексіївна Єрмак з розумінням віднеслись до звернення волейболістів та провели необхідну організаційну роботу по забезпеченню доставки нашої команди до м.Мелітополь.

              Окрему подяку гравці та тренер команди висловлюють відділу маркетингу компанії ”ТОВ Торговий Дім ”Агрінол” м.Бердянськ за допомогу у забезпеченні комфортних умов під час перебування на змаганнях та вирішенні всіх побутових питань пов’язаних з участю у обласному турнірі.

06.04.15Sport206.04.15Sport3

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна