Великдень

10.04.2015 09:27

13.04.15KultВеликдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день… Саме цей день у житті християн символізує, весняне відродження природи, зародження  життя, продовження роду. А іще в цей день усі обмінюються крашанками чи писанками, бажаючи при цьому  один одному  щастя та здоров’я.

Враховуючи те, що багато військовослужбовців, які  охороняють спокій країни, виконуючи свій обов’язок у зоні АТО,  знаходитимуться у ці Великодні дні далеко від рідних домівок, в підтримку акції ”Великодній кошик солдату”   працівники районної дитячої бібліотеки разом із класним керівником 3 класу Куйбишевської школи ”Інтелект”  Халецькою Л. М.  вирішили залучити дітлахів до цієї акції і подарувати воїнам часточку дитячої теплоти, добра і великоднього настрою. Для цього у бібліотеці було організовано великодні посиденьки  ”Великдень кличе на гостину”.

У ході заходу дітки підготували привітальні листівки для військовослужбовців.   Цікавий   майстер–клас із  виготовлення витинанок- писанок провела  мешканка Куйбишевого Людмила Федорівна Кацюба (до речі, безліч її витинанок  із зображенням різноманітних сюжетів  прикрашають  стіни дитячої бібліотеки) . В процесі такого арт-уроку діти створили   не тільки писанки для воїнів, а й  родинне великоднє дерево, листями якого стали  маленькі яйця-витинанки.  Це дерево юні майстри подарували бібліотеці.

Виготовлені учнями писанки – витинанки, прикріплені до привітальних листівок, бібліотекарі передадуть  до районного  координаційного центру ”Волонтерська допомога”, а волонтери, у свою чергу,  відправлять їх  у військові частини, де несуть службу бійці нашого району.

10.04.15Kult513.04.15Kult210.04.15Kult410.04.15Kult3

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна