Огляд літератури ”Слово об’єднує континенти”

20.04.2015 16:19

20.04.15Kult5Загальновідома істина: книга — джерело знань, за її допомогою дитина пізнає світ, а дитяча книга — не лише засіб пізнання, її місія — не лише виховувати і розважати. Це — унікальна можливість спілкування між людьми.

І не буде перебільшенням, якщо скажемо, що слово і книга об’єднує людей усіх континентів, адже читання, це явище інтернаціональне. Ми читаємо літературу письменників різних національностей, різних країн і народів, якщо їх твори приносять нам задоволення.

 

Особливою увагою дітей користуються твори не тільки сучасних українських, а й  зарубіжних письменників.

Бібліотекар районної дитячої бібліотеки Лупандіна Н. М. разом із  викладачем  української та зарубіжної літератури  Куйбишевської школи ”Інтелект”   Назаренко  Г. В. провели для учнів 5-х  класів огляд сучасної світової  літератури для дітей. Дітлахи із цікавістю слухали  короткі біографічні  довідки про  письменників різних країн: Едуарда Успенського,  Олександру Єгорушкіну (це спільне ім’я двох молодих жінок – письменниці Анастасії Бродоцкої та перекладача Віри Поліщук, авторок романів із серії ”Справжня принцеса”), шведського письменника Яна Улофа Екгольма (творець казкової повісті ” Тутта Карлссон Перша і єдина, Людвіг Чотирнадцятий тощо», ”Людвігові Хитрому Ура. Ура. Ура!” та ін.), італійської письменниці Муні Вітчер (автор  цілої серії пригодницьких романів про дівчинку Ніну), американки  Мег Кебот, улюблениці дівчаток – підлітків із її серією романів ”Щоденник принцеси”, фінську авторку легендарних книжок про Мумі – тролів Туве Янсон та про інших.

Розповідь про авторів бібліотекар супроводжувала демонстрацією їх фото та творів цих авторів -  книжок, які є у фонді дитячої бібліотеки.

Наостанок учні із задоволенням переглянули мультфільм ”Пригоди Мумі - тролів” за мотивами повістей Туве Янсон.

Записи у формулярах про взяті книжки свідчать про те, що такий огляд літератури був корисним для дітей, спонукавши їх до ознайомлення із тими книжками, яких вони іще не читали.

20.04.15Kult220.04.15Kult20.04.15Kult320.04.15Kult4

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна