Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Шумейко Микола

Солдат

Микола Шумейко

Микола Миколайович  Шумейко народився 15червня 1984 року. Уродженець  райцентру. Батько – Микола Іванович Шумейко, мати – Шумейко Любов Федорівна, сестри: Осіпова Олена Миколаївна, Проценко Лілія Миколаївна. Батьки розлучилися коли Микола був ще хлопчиком, за рішенням суду Микола залишився жити з батьком.

Своє навчання Микола  розпочав у Куйбишевській  середній  школі, після закінчив  наше професійно-технічне училище  №59  (нині  ліцей). У 2002-2004 роках   проходив службу  у прикордонних  військах. Працював  будівельником.

У  березні  2014  року Микола Миколайович  був  мобілізований до лав Збройних Сил України. Спочатку служив у Куйбишевському та Розівському об’єднаному районному військовому комісаріаті на посаді водія, потім гранотометником  у 93-й  механізованій бригаді в/ч В 2830  у селищі Черкаському  на Дніпропетровщині. Улітку цю частину  перекинули  на  Донбас. 

Наприкінці серпня наші війська зазнали  значних  втрат  в  Іловайському  котлі.  Телефонний  зв’язок із Миколою     припинився  29  серпня 2014 року.  Рідні  до  останнього не  втрачали  надії.  Сподівалися що можливо,  їх  син  потрапив  у полон...

Тіло  солдата  не змогли  упізнати.  Тому довелося  призначати ДНК-експертизу. Минуло  кілька  місяців,  поки експерти  не  підтвердили,  що Микола Миколайович  Шумейко справді загинув 29.08.2014 року і був разом з іншими загиблими солдатами похований на Кушугумському кладовищі біля Запоріжжя. 

За мужність і героїзм, за особистий внесок у боротьбу за державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави Герою присвоєно звання«Почесний громадянин селища Куйбишевого» (посмертно). На будівлях Куйбишевського професійного ліцею та Куйбишевської СЗОШ встановлено меморіальну дошку.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна