Податкові надходження до місцевих бюджетів Пологівського управління зросли до 154 мільйонів гривень.

За підсумками п’яти місяців 2019 року місцеві бюджети Пологівського, Більмацького та Розівського районів отримали в розпорядження 154 мільйона гривень надходжень.

Сума сплачених до бюджетів громад податків перевищує аналогічні показники минулого року на 21,7 мільйонів гривень – інформує начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

Надходження ЄСВ від роботодавців Пологівського, Більмацького та Розівського районів перевищили минулорічний показник на 10 мільйонів гривень

У січні - травні поточного року платниками Пологівського, Більмацького та Розівського районів забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 85,9 мільйона гривень.

Детальніше...
 
Про "Декларування 2019"

 З початку року до Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області громадяни подали 3701 декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік. Мешканці Пологівського, Більмацького та Розівського районів задекларували понад 42,8 млн. гривень доходів. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 
Платники Пологівського управління перерахували майже 1,2 мільйона гривень податку на нерухомість

За січень-квітень 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 1 мільйон 178 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Із загальної суми 961 тисяча гривень або майже 82 відсотки сплатили суб'єкти господарювання-юридичні особи Пологівського, Більмацького та Розівського районів. Це на 370 тисяч гривень більше минулорічних даних. Фізичні особи перерахували до скарбниць громад 217 тисяч. Цей показник на 161,6 тисяч гривень перевищив надходження січня-квітня 2018 року.

Детальніше...
 

Правильно оформляйте трудові відносини з працівниками

Пологівське управління нагадує, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28 грудня 2014 року № 77-VІІІ, передбачено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 15
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна