Пологівським школярам – про податкову освіченість     

     Робота податківця – цікава і важлива. У цьому переконались учні 4 класу Пологівського колегіуму №1, які днями завітали до податківців. Начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй провела екскурсію, під час якої вони отримали перші знання про бюджет і податки та податкову службу.

Детальніше...
 

Розяснення законодавства

Дотримання прав і свобод особи - один з найважливіших принципів незалежної української держави

          Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області в рамках проведення Всеукраїнського тижня права інформує. Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Детальніше...
 

            Пологівські, більмацькі та розівські платники спрямували до бюджету понад 317 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

            Протягом січня-жовтня поточного року від платників податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів до бюджетів усіх рівнів надійшло 317,3 мільйона гривень, що на 44,2 мільйона перевищує результат відповідного періоду минулого року.

Детальніше...
 

Роз’яснення законодавства

Про сплату єдиного внеску

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області нагадує, що згідно Закону України від 06.12.2016 р. № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, починаючи з 01.01.2017 року зобов’язані нараховувати та сплачувати єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування (далі - ЄСВ) у розмірі не меншому, ніж мінімальний страховий внесок у розрахунку на місяць навіть якщо вони не отримують дохід від підприємницької діяльності. Мінімальна сума ЄСВ у 2019 році становить 918,06 грн. (4 173 грн. (розмір мінімальної заробітної плати) х 22 %).

Детальніше...
 

Пологівські, більмацькі та розівські підприємства перерахували 15,5 мільйонів гривень податку на прибуток

За десять місяців підприємства Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили до бюджетів усіх рівнів 15,5 мільйонів гривень податку на прибуток. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 20
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна