Пологівські, більмацькі та розівські суб’єкти господарювання сплатили понад 99 мільйонів гривень ПДВ

У січні-жовтні цього року платники податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів спрямували до державного бюджету   99,4 мільйона гривень податку на додану вартість. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

«Врожай-2019»: до бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів додатково залучено майже мільйон

Як повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй основним об’єктом контролю під час операції «Врожай-2019», що триває на теренах Пологівського, Більмацького та Розівського районів, стали виплата належного рівня зарплати, повнота сплати податкових платежів і оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання у сфері агропромислового виробництва. Водночас фахівці Пологівського управління постійно вживають заходи як роз’яснювального, так і контролюючого характеру.

Детальніше...
 

До місцевих бюджетів Пологівського управління надійшло майже 300 мільйонів гривень ПДФО та плати за землю

За дев’ять місяців 2019 року до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького, Розівського районів надійшло 209,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 58,3 млн. грн. плати за землю. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

Платниками податків Пологівського управління з початку року сплачено понад 170 мільйонів гривень ЄСВ

Впродовж дев’яти місяців 2019 року роботодавці та підприємництва Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили до бюджету 170,4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 24,3 млн грн більше порівняно з січнем-вереснем минулого року. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

            З початку 2019 року до бюджетів усіх рівнів від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів надійшло понад 2 мільйона гривень екологічного податку

            До зведеного бюджетів усіх рівнів Пологівського управління за дев’ять місяців                     2019 року надійшло 2,5 млн.грн. екологічного податку (в тому числі за двоокис вуглецю – 525,0 тис. грн.). Як зазначила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй, порівняно з минулим роком надходження збільшилися на 81,7 відсотків або на 1,1 млн. гривень.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 19
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна