Мешканці Пологівського району активно долучаються до кампанії декларування

  Фахівці Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області продовжують активну консультативну роботу по наданню допомоги громадянам у складанні річних податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік.

  В ході проведення кампанії певні категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларація про майновий стан і доходи. Зокрема, декларувати дохід повинні громадяни, які самостійно оброблюють земельні ділянки, надані їм у розмірах відповідно до Земельного кодексу України для ведення особистого селянського господарства та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари. Ставка податку на доходи фізичних осіб складає 18 %, військового збору 1,5%.

Детальніше...
 

Центром обслуговування платників Пологівського управління протягом січня – лютого 2020 року надано 1170 тис. адміністративних послуг

За січень - лютий 2020 року Центром обслуговування платників Пологівського управління надано 1170 адміністративних послуг. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

Гаряча лінія з питань застосування РРО

  05 березня 2020 року з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області проведе “гарячу” телефонну лінію з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій.

  На запитання платників відповідатиме Бруй Світлана Миколаївна – начальник Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області.

  Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером “гарячої” телефонної лінії: (06165) 2-38-06

Детальніше...
 

Послугами центру обслуговування платників вже скористались понад 400 заявників Пологівського, Більмацького та Розівського районів

            За січень 2020 року до ЦОП Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області вже звернулось 432 суб’єктів звернень з метою отримання адміністративних послуг, про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

Про кампанію «Декларування 2020» - під час «гарячої лінії» у Пологівській податковій інспекції

  На запитання пологівських та більмацьких платників щодо декларування доходів громадян за 2019 рік відповідала заступниця начальника управління-начальниця відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Пологівського управління Дар’я Кириченко під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 23
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна