Надходження до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 36 мільйонів гривень.

Протягом січня – липня 2019 року до місцевого бюджету від платників податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів забезпечено понад 228 мільйонів гривень надходжень, про це повідомила в.о.начальника Пологівського управління Дар’я Нестеренко.

За словами Дар’ї Юріївни, у порівнянні з минулорічним показником місцевий бюджет додатково отримав понад 36 мільйонів гривень, або збільшився на 18 відсотків.

Детальніше...
 

Пологівські, більмацькі та розівські підприємства за користування водою та надрами заплатили понад 4 мільйони гривень

Від підприємств Пологівського, Більмацького та Розівського районів за шість місяців 2019 року надійшло 4,3 мільйона гривень рентної плати за спеціальне використання води та надра. Згідно з бюджетним розподілом до державного бюджету перераховано 2,7 мільйона, до місцевих - 1,6 млн. гривень.

Детальніше...
 

Пологівські фіскали долучились до заходу «Врожай-2019»

З метою залучення до декларування громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки, у травні 2019 року у Запорізькій області розпочато захід «Врожай». Він спрямований на виявлення неоформлених найманих працівників, підвищення рівня виплати заробітної плати та забезпечення повноти нарахування і сплати податків.

Детальніше...
 

Боржники Пологівського, Більмацького та Розівського районів погасили майже 1 млн.грн. заборгованості з ЄСВ

Як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй, станом на 1 липня 2019 року заборгованість із єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала 2,5 млн.гривень.

Детальніше...
 

Надходження до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 28 мільйонів гривень

Протягом січня – червня 2019 року платниками податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів до місцевих скарбниць сплачено 185 мільйонів гривень, що на 28 мільйонів або 18 % перевищує показник минулого року. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 17
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна