За 2019 рік работодавцями Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплачено до державного бюджету понад 233 млн.грн ЄСВ

У 2019 році суб'єкти господарювання Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили 233,4 мільйона гривень єдиного соціального внеску. Як повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй, у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 32,7 мільйон або на 16,3 відсотки.

Детальніше...
 

Розяснення законодавства

До уваги платників податків! Сплачуйте податки, збори, платежі та ЄСВ на діючі нові рахунки

            Пологівське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області повідомляє, що у  2020 році змінилися реквізити рахунків  за стандартом IBAN (міжнародний номер банківського рахунку) для зарахування надходжень до Державного та Місцевих бюджетів та єдиного соціального внеску (ЄСВ).

            Зазначені рахунки  почали діяти на постійний основі з 03.01.2020 року.

            Нові рахунки  розміщені у розділі «Бюджетні рахунки» та на сайті http://zp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ або у Центрі обслуговування платників Пологівського управління (м.Пологи, вул. І.Чеберка,9)

Детальніше...
 

За рахунок погашення податкового боргу до бюджету Пологівського, Більмацького та Розівського районів надійшло 3,7 млн.грн.

           Протягом січня – листопада 2019 року до зведеного бюджету забезпечено надходжень в рахунок погашення податкового боргу у розмірі 3,7 млн.грн, в тому числі до державного бюджету – 1,7 млн.грн., до місцевих бюджетів – 1,9 млн. гривень. Про це повідомила начальниця Пологівського управління Світлана Бруй.

Детальніше...
 

 

Платниками податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів зпочатку року сплачено понад 211 мільйонів гривень ЄСВ

      У січні – листопаді поточного року до пенсійного і соціальних фондів від платників Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області надійшло 211,1 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Виконання доведеного індикативного показника виконано на 105,3 відсотка. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

      Пологівським школярам – про податкову освіченість     

     Робота податківця – цікава і важлива. У цьому переконались учні 4 класу Пологівського колегіуму №1, які днями завітали до податківців. Начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй провела екскурсію, під час якої вони отримали перші знання про бюджет і податки та податкову службу.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 21
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна