Фіскальна служба надала запорізьким платникам 136 тисяч адміністративних послуг

За 11 місяців поточного року платники податків м. Запоріжжя та області отримали 136 тисяч адміністративних послуг. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, більшість із них надано в Центрах обслуговування платників, які працюють у кожному районі обласного центру та регіону. Лише за останній місяць фахівці органів ДФС надали майже 13,5 тисяч сервісних послуг.

– Сьогодні двадцять сім Центрів обслуговування платників Запорізької області  надають більше двадцяти видів адміністративних послуг. Робота центрів організована таким чином, щоби взаємодія з платником відбувалася швидко, якісно і зручно. Адже ми розуміємо, що кожен, хто звертається до нас – це наш партнер, який робить свій внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів, – зазначила Юліана Козаченко.

Детальніше...
 

Запорізькі платники направили до ДФС майже 56 тисяч звітів в електронному вигляді

За 11 місяців 2016 року фіскальна служба прийняла від запорізьких платників податків більш ніж 117 тисяч податкових звітів (без врахування звітності з ЄСВ). Як зазначила перший заступника начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, майже половину з них відправлено в електронному вигляді.

– У третьому кварталі показник електронної звітності сягнув позначки 79 відсотків. Передусім, це пов'язано із розвитком електронних сервісів фіскальної служби. Крім того, саме у цей період подають звітність представники середнього і великого бізнесу, які у своїй більшості надають перевагу саме електронному формату взаємодії, який дозволяє економити час і ресурси, – наголосила Юліана Козаченко.

Детальніше...
 

Підрозділам організації роботи ОДПІ

 

Про розміщення інформації

Головне управління ДФС у Запорізькій області надає матеріали для розміщення в електронних та друкованих місцевих ЗМІ (додаток 1).

ІР (061) 2789

Додаток 1

Майже 60 відсотків податкової заборгованості запорізькі підприємства погасили завдяки розстрочці

З початку року за рахунок погашення податкового боргу забезпечено надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у сумі 325 мільйонів гривень, у тому числі до державного бюджету – 126 мільйонів, до місцевих – майже 200 мільйонів.

За словами першого заступника начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліани Козаченко, більшу частину податкової заборгованості суб'єкти господарювання сплатили завдяки нормі Податкового кодексу України, яка надає можливість розстрочити своєчасно не перераховані суми податку.

– У розрізі основних джерел надходжень від погашення заборгованості 60 відсотків припадає на розстрочку податкових боргів – з початку року сплачено понад 194 мільйони гривень. Фіскальна служба завжди готова піти назустріч платникові і детально вивчити шляхи вирішення проблемної ситуації зі сплатою податків, якщо, звичайно, на це вплинули об'єктивні причини, – зазначила Юліана Козаченко.

Крім того, органи ДФС вживають заходи стягнення відповідно норм законодавства. Так, з початку року на підприємствах-боржниках вилучено готівки та стягнуто платіжними вимогами з рахунків майже 12 мільйонів, за рахунок звернення до суду погашено 2 мільйони, від підприємств, які знаходяться в процедурах банкрутства, до бюджету надійшло 7,6 мільйона, від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі сплачено понад мільйон. Ще близько одного мільйона залучено до бюджету за рахунок реалізації безхазяйного майна та майна, що перейшло у власність держави, та інших позареалізаційних джерел.

Механізми, що регулюють взаємовідносини між державою і платником податків, який має податкову заборгованість або грошові зобов'язання, визначені статтями 87 – 102 Податкового кодексу України.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету *

 

За результатами роботи запорізьких слідчих ДФС державі відшкодовано майже 12 мільйонів гривень

З початку року в провадженні слідчих підрозділів фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Запорізькій області знаходилось 244 кримінальні провадження, 182 з яких розпочато у поточному році.

Як повідомив начальник слідчого управління фінансових розслідувань Артем Радзівіло, більшість справ стосуються тяжких злочинів у сфері економіки – 141, у тому числі 102 провадження – за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України, у яких йдеться про ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) в особливо великих розмірах.

До суду направлено 22 справи з обвинувальним актом та 8 кримінальних проваджень для звільнення осіб від кримінальної відповідальності, 6 з яких – через повне відшкодування завданих державі збитків.

Детальніше...
 

Надходження акцизного податку до місцевих бюджетів Запорізької області збільшились на 53 відсотки

У січні-жовтні поточного року суб'єкти господарювання, які торгують уроздріб підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів області 460,7 мільйона гривень акцизного податку. Це на 159 мільйонів або на 53 відсотки більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільші суми податку забезпечені від реалізації нафтопродуктів – 275 мільйонів, що вдвічі більше проти відповідного періоду 2015 року. Від продажу алкогольних напоїв сплачено 102 мільйони, рівень минулого року перевищено на чверть – додатково надійшло 22 мільйони. Торгівля тютюновими виробами дозволила залучити до місцевих скарбниць майже 84 мільйони, це на 4,4 мільйона більше, ніж торік.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 15
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна