Олексій Кавилін: "Запоріжці вже сплатили понад 5 мільйонів гривень податку на нерухомість"

З початку року до місцевих бюджетів надійшов майже 31 мільйон гривень податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що вдвічі більше, ніж торік. Рівень очікуваних прогнозів на цей рік перевищено на 4,8 мільйона гривень.

Як підкреслив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, найбільшу частину надходжень – 25,7 мільйона гривень – забезпечили платники податку – юридичні особи, що на 3,7 мільйона більше, ніж очікувалося. Громадяни сплатили 5,2 мільйона гривень – ця сума більш ніж на 1 мільйон вища від прогнозних показників.

У територіальному розрізі найбільші суми за квадратні метри перерахували власники нерухомості (фізичні особи – громадяни) у м. Запоріжжі – майже 2 мільйони гривень, у м. Мелітополі – понад 1,5 мільйона, у Якимівському районі надійшло 339 тисяч, у Приазовському районі – 190 тисяч, у м. Бердянську – 187 тисяч (див. детальну інфографіку).

Нагадаємо, у цьому році громадяни сплачують податок за 2015 рік на підставі податкових повідомлень-рішень ДФС, за ставками і з урахуванням пільг, які діяли торік. Граничний термін сплати податку фізичними особами був 28 серпня.

Юридичні особи-власники нерухомості самостійно подають відповідні декларації до фіскальної служби, обчислюють і сплачують податок.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету *

 

Олексій Кавилін привітав запорізьких підприємців з професійним святом

У Запорізькій облдержадміністрації відбулося розширене засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва з нагоди Дня підприємця.

Привітання від керівництва обласної влади та державних органів приймали кращі представники цієї професії.

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль підкреслив внесок представників підприємництва у соціально-економічне життя регіону та відзначив діалог між бізнесом і владою, зокрема, із фіскальною службою, який розбудований за останній час та розвивається для вирішення гострих для підприємців питань. Керівник регіону також наголосив, що сьогодні органи ДФС виконують не лише важливу роль у наповненні бюджетів, а й у детінізації економіки.

Очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак вручили підприємцям відзнаки і почесні грамоти.

Вітаючи представників бізнесу зі святом, начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін відзначив, що українське підприємництво пройшло непростий шлях становлення і сьогодні є рушійною силою економіки.

– Я дякую вам за те, що ви – запорізькі підприємці, дбайливо ставитися до своєї держави, сумлінно сплачуєте податки і забезпечуєте робочими місцями тисячі запоріжців. Підтвердженням тому є ті 13 мільярдів гривень, які запорізький бізнес сплатив з початку року до бюджетів усіх рівнів. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною! У свою чергу, ми й продовжимо діалог із вами однією мовою – підтримаємо ваші ініціативи і сприятимемо у розв'язанні актуальних питань, – підкреслив Олексій Кавилін.

За сумлінне виконання податкових зобов'язань перед державою, високу податкову культуру та укріплення позитивного іміджу українського підприємництва подяками Головного управління ДФС у Запорізькій області нагороджені Іван Чуприна, директор ПП "Агрофірма ім. Шевченка", Микола Новохатько, керівник ТДВ "Агронива" та Ігор Маковський, який очолює ТОВ "Бара".

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Розвиток малого та середнього підприємництва

 

На Запоріжжі надходження митних платежів склали близько 3 мільярдів гривень

У січні-серпні 2016 року Запорізькою митницею ДФС до бюджету перераховано майже 2 мільярди 903 мільйони гривень.

Як повідомив в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Антон Жучков, серед основних джерел надходжень до бюджету є митні платежі, що сплачуються при ввезенні на митну територію України товарів для виробництва в промислових галузях регіону. З початку року цей показник склав майже 70 відсотків. Решта – понад 30 відсотків – це інші надходження з імпорту суб'єктів невиробничих галузей.

У розрізі товарних угрупувань найбільша частка сплачених митних платежів припадає на машини, устаткування та транспорт – 36%, метали та вироби з них – 17%, паливно-енергетичні товари – 14%. Продукція хімічної промисловості складає 10%, продовольчі товари та продукція сільського господарства – 9% та мінеральні продукти – 6%.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Розвиток міжнародної торгівлі. Митна статистика *

 

Фіскальна служба видала запорізьким платникам понад 12 тисяч електронних ключів

За вісім місяців поточного року фахівці Акредитованого центру сертифікації ключів цифрового підпису видали запорізьким представникам бізнесу та громадянам більш ніж 12 тисяч ключів електронного цифрового підпису та майже 39 тисяч посилених сертифікатів ЕЦП. Як свідчить статистика, щомісяця платники отримують, у середньому, понад півтори тисячі електронних ключів.

Нагадаємо, ключ електронного підпису оформлюється безкоштовно та діє протягом двох років. За його допомогою можна скористатися електронними сервісами, перелік яких розміщено на веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua) або на субсайті Територіальних органів ДФС у Запорізькій області (http://zp.sfs.gov.ua).

Послуги з видачі електронних ключів надаються у трьох пунктах: у м. Запоріжжя (вул. Паркова, буд. 4а), у м. Бердянськ (просп. Праці, буд. 20, каб. 219) та в м. Мелітополь (вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103). Детальну інформацію про діючі пункти реєстрації АЦСК можна переглянути за посиланням: http://acskidd.gov.ua/contacts.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Центр сертифікації електронних ключів ДФС України

 

   Для розміщення на сайтах ЗМІ та громадських організацій

Чи оподатковується юридичною особою - працедавцем сума компенсації вартості проїзду до місця роботи та з роботи до дому найманому працівнику?

     Проїзд найманого працівника до місця роботи та з роботи до дому не пов’язано із виконання ним трудової функції та не підпадає під дію Кодексу законів про працю, тому у разі прийняття керівником підприємства рішення щодо виплати компенсації за проїзд працівнику сума такої компенсації буде оподатковуватися податком на доходи фізичних осіб на підставі Податкового кодексу України.

         Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб сума, сплачена працедавцем за навчання найманої фізичної особи, що звільняється протягом такого навчання за ініціативою працедавця, наприклад, скорочення?

     При вирішенні питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості навчання, сплаченого роботодавцем за звільненого найманого працівника, необхідно враховувати підставу припинення трудових відносин такого працівника з роботодавцем.

     У разі, коли такі трудові відносини припиняються за ініціативою роботодавця, наприклад, скорочення, сума, сплачена роботодавцем за навчання звільненого працівника, не включається до оподатковуваного доходу цього працівника.

Детальніше...
 

Олексій Кавилін: "Запорізький бізнес поповнив бюджети майже на 6,3 мільярда гривень"

Надходження до державного та місцевих бюджетів (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжя) за вісім місяців 2016 року перевищили 6 мільярдів 280 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС Запорізькій області Олексій Кавилін.

– Представники запорізького бізнесу спрямували до державного бюджету більш ніж 2,5 мільярда гривень. Рівень прогнозних показників перевищено на 13 відсотків або на 306 мільйонів. Цьогорічні надходження більші за сплату попереднього року на 882 мільйони гривень або на 53 відсотки. Така динаміка свідчить про певну стабілізацію показників розвитку економіки регіону. Додаткові кошти – це результат боротьби із порушеннями податкового законодавства. Проте левова частина надходжень – це сумлінна сплата податків запорізькими підприємцями, – підкреслив Олексій Кавилін.

Майже половину бюджетних надходжень за січень-серпень забезпечив податок на додану вартість. Його з початку року сплачено 1 мільярд 36 мільйонів гривень, що на 433 мільйони або на 72 відсотки більше, ніж торік та на 95 мільйонів або на 10 відсотків вище за індикативні показники.

Податку на прибуток запорізькі підприємства сплатили 327 мільйонів гривень, чим перевищили минулорічні надходження на 83 мільйони або на 34 відсотки. Рівень прогнозованої суми на цей рік збільшено на 29 мільйонів або майже на 10 відсотків.

Також формує державний бюджет податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали більш ніж 656 мільйонів, що на чверть мільярда або 63 відсотки більше за торішні показники та на 135 мільйонів або на 26 відсотків випереджає індикативи на поточний рік.

Крім того, до держбюджету запорізькі платники перерахували 223 мільйони гривень військового збору та 205 мільйонів рентної плати.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету *

 

У Мелітополі ліквідовано "підпільний цех" з виробництва алкогольного фальсифікату

 

Співробітники оперативних підрозділів фіскальної служби Запорізької області в рамках проведення операцій "Акциз-2016" та "Курорт-2016" викрили діяльність "підпільного цеху" з незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Алкогольні напої виготовлялись шляхом змішування спирту з водою, при цьому використовувалось обладнання, що забезпечує масове виробництво лікеро-горілчаних виробів.

Надалі фальсифікат розливався по пляшках, які обклеювали підробленими акцизними марками.

У результаті проведених обшуків виявлено та вилучено понад 1,3 тисячі літрів спирту російського походження, 663 літри фальсифікованого алкоголю, понад 5,7 тисяч підроблених акцизних марок, а також обладнання для незаконної діяльності. Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить майже 310 тисяч гривень. Слідчі дії тривають.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Операція «Акциз-2016» *

 

Олексій Кавилін привітав учнів інтернату із початком нового навчального року

День Знань, що відзначається сьогодні в Україні – це свято, яке стосується кожного. Працівники фіскальної служби протягом багатьох років відзначають його разом з учнями Запорізької спеціальної школи-інтернату №2.

Цього року начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін від імені усього колективу привітав вихованців інтернату з початком навчального року і побажав успіхів, гарного настрою, міцного здоров'я та вірних друзів.

– Закінчилися літні дні і на вас чекає безмежний світ нових знань. Я бажаю вам натхнення, будьте сильними та наполегливими у житті і навчанні, ніколи не здавайтеся та відчувайте підтримку друзів і рідних, – звернувся до учнів керівник фіскальної служби області.

До речі, цього року навчальний заклад прийняв 12 дітей-"першачків". Саме для них й десятків інших вихованців інтернату під час заходу пролунав перший дзвоник.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Соціально-культурні заходи

 

На Запоріжжі викрито чергову нелегальну АЗС

Днями співробітники оперативного управління Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області в рамках проведення операцій "Акциз-2016" та "Курорт – 2016" встановили факт торгівлі паливно-мастильними матеріалами на автомобільній заправній станції без наявності необхідних дозвільних документів.

У результаті виявлено та вилучено понад 5 тонн паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 100 тисяч гривень та обладнання на суму 50 тисяч гривень. У даних діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

ТЕМА: Операція «Акциз-2016» *

 

Запорізька митниця пропонує активно використовувати електронне листування

На офіційному веб-порталі ДФС України працює модернізований електронний сервіс "Електронний кабінет платника" (http://cabinet.sfs.gov.ua). На цьому ресурсі є можливість переглянути текстову та відеоінструкції по роботі з електронним сервісом.

Через приватну частину Електронного кабінету платник може направити електронного листа до будь-якого органу ДФС. Листування з платниками податків здійснюється засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законодавства України щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

В автоматизованій інформаційній системі ДФС "Управління документами" реалізовано механізм автоматичної взаємодії з модернізованим електронним сервісом "Електронний кабінет платника" щодо отримання та реєстрації вхідних звернень до органів ДФС.

З метою економії часу та матеріальних ресурсів на підготовку, надсилання, обробку поштових повідомлень, Запорізька митниця ДФС пропонує юридичним та фізичним особам використовувати сучасні можливості Електронного кабінету платника для організації електронного листування із Запорізькою митницею ДФС.

Нагадуємо, організація приймання електронних документів здійснюється відповідно до вимог Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 30.11.2011 №1242.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Електронні сервіси ДФС *

 


Сторінка 8 з 15
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна