Діяльність Центрів обслуговування платників регламентовано

Наказом Державної фіскальної служби України від 20.05.2016р.  №458 "Про затвердження документів, які регламентують діяльність центрів обслуговування платників" встановлено єдині організаційні принципи роботи Центрів обслуговування платників органів ДФС, в якому платникам надаються адміністративні послуги, консультації, прийом та реєстрація звітності, вхідної кореспонденції та видачу ключів електронного цифрового підпису.

Центр обслуговування платників (далі - ЦОП) створюється в органах Державної фіскальної служби України з метою виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги" та надання послуг і сервісів фізичним та юридичним особам, які звертаються за отриманням таких послуг (далі - суб'єкти звернень).

Детальніше...
 

Перейменували вулицю – подайте форму 20-ОПП

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків відповідно до пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань здійснюється згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців га громадських формувань».

Детальніше...
 

На Запоріжжі ринок неофіційної праці "втратив" понад тисячу працівників

 

За січень-березень поточного року фахівці фіскальної служби Запорізької області виявили понад 1,1 тисячі працівників-отримувачів "конвертної" зарплати. Про це повідомила під час інтерв'ю перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко.

Громадяни, які працювали без належного оформлення, наразі офіційно працевлаштовані та отримали понад 1,3 мільйона гривень легальної зарплати. До бюджетів додатково сплачено 200 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 260 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

У ході детінізації ринку праці фіскальна служба регіону ретельно відслідковує дотримання роботодавцями вимог податкового законодавства.

Детальніше...
 

Контакт-центр ДФС – один з кращих кол-центрів центральних органів виконавчої влади

Контакт-центр Державної фіскальної служби посів друге місце в рейтингу телефонних «гарячих ліній» центральних органів виконавчої влади, який проводився Всеукраїнським громадським об’єднанням ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій у 2014-2015.

Детальніше...
 
Відомий український спортсмен Армен Варданян задекларував свої доходи

Український борець греко-римського стилю, бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні, триразовий срібний призер чемпіонату світу, двократний чемпіон Європи, заслужений майстер спорту України Армен Варданян долучився до кампанії декларування. 16 березня спортсмен відзвітував про доходи, які він отримав у 2015 році.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 14
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна