Актуальні нагадування: власники «зайвих» метрів нерухомості та нових елітних автівок зобов'язані сплатити податки не пізніше 29 серпня, на часі також сплата земельного податку.

    Куйбишевське відділення Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області   нагадує жителям району,  що з 1 липня 2016 року розпочався відлік 60 днів, впродовж яких сплачуються  плата за землю, податок на нерухомість за 2015 рік та  транспортний податок. 60-денний термін спливає 29 серпня 2016 року, після чого тим, хто забарився, буде нарахована штрафна санкція – 10 відсотків  від суми податку, а якщо термін перевищить 30 днів – то всі 20 відсотків. Більш того, починаючи з 91-го дня від граничного терміну сплати, на суму виниклого податкового боргу нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу (пункт 129.4 статті 129 Податкового кодексу України).

Детальніше...
 

Громадянам залишилось лише  два дні  аби сплатити податки, нараховані за результатами  подання декларації

Нагадуємо, що фізичні особи (громадяни), які подали податкові декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік та у  яких було визначено до сплати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір, зобов’язані сплатити нараховані суми не пізніше 29 липня 2016 року.

Якщо доходи задекларовано, а податки не сплачено, то при затримці до 30 календарних днів штрафна санкція  складає 10 відсотків суми податкового боргу. Якщо ж затримаєтесь на термін, що перевищує 30 календарних днів,  сплатите вже 20 відсотків штрафу від суми податкового боргу.

Детальніше...
 

Якщо змінилася площа земель – уточнюйте розмір єдиного податку

Нагадуємо платникам єдиного податку четвертої групи про те, що у випадку, коли протягом поточного року змінюється площа орендованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення у зв’язку з розірванням договорів оренди (тобто, відбулася втрата права користування земельними ділянками) або ж укладанням нових договорів оренди с/г угідь, необхідно у встановленому порядку уточнити суму єдиного податку, яка була задекларована у податковій декларації на поточний рік.

Отож, на підставі положень п. 295.9.5 статті 295 Податкового кодексу України у разі, коли протягом звітного періоду змінилася площа сільськогосподарських угідь або земель водного фонду у зв'язку з набуттям (втратою) на неї права власності або користування платники єдиного податку четвертої групи зобов'язані:

уточнити суму податкових зобов'язань з податку на період починаючи з дати набуття (втрати) такого права до останнього дня податкового (звітного) року;

Детальніше...
 

Діяльність Центрів обслуговування платників регламентовано

Наказом Державної фіскальної служби України від 20.05.2016р.  №458 "Про затвердження документів, які регламентують діяльність центрів обслуговування платників" встановлено єдині організаційні принципи роботи Центрів обслуговування платників органів ДФС, в якому платникам надаються адміністративні послуги, консультації, прийом та реєстрація звітності, вхідної кореспонденції та видачу ключів електронного цифрового підпису.

Центр обслуговування платників (далі - ЦОП) створюється в органах Державної фіскальної служби України з метою виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги" та надання послуг і сервісів фізичним та юридичним особам, які звертаються за отриманням таких послуг (далі - суб'єкти звернень).

Детальніше...
 

Перейменували вулицю – подайте форму 20-ОПП

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків відповідно до пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань здійснюється згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців га громадських формувань».

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 15
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна