Якщо змінилася площа земель – уточнюйте розмір єдиного податку

Нагадуємо платникам єдиного податку четвертої групи про те, що у випадку, коли протягом поточного року змінюється площа орендованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення у зв’язку з розірванням договорів оренди (тобто, відбулася втрата права користування земельними ділянками) або ж укладанням нових договорів оренди с/г угідь, необхідно у встановленому порядку уточнити суму єдиного податку, яка була задекларована у податковій декларації на поточний рік.

Отож, на підставі положень п. 295.9.5 статті 295 Податкового кодексу України у разі, коли протягом звітного періоду змінилася площа сільськогосподарських угідь або земель водного фонду у зв'язку з набуттям (втратою) на неї права власності або користування платники єдиного податку четвертої групи зобов'язані:

уточнити суму податкових зобов'язань з податку на період починаючи з дати набуття (втрати) такого права до останнього дня податкового (звітного) року;

Детальніше...
 

Діяльність Центрів обслуговування платників регламентовано

Наказом Державної фіскальної служби України від 20.05.2016р.  №458 "Про затвердження документів, які регламентують діяльність центрів обслуговування платників" встановлено єдині організаційні принципи роботи Центрів обслуговування платників органів ДФС, в якому платникам надаються адміністративні послуги, консультації, прийом та реєстрація звітності, вхідної кореспонденції та видачу ключів електронного цифрового підпису.

Центр обслуговування платників (далі - ЦОП) створюється в органах Державної фіскальної служби України з метою виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги" та надання послуг і сервісів фізичним та юридичним особам, які звертаються за отриманням таких послуг (далі - суб'єкти звернень).

Детальніше...
 

Перейменували вулицю – подайте форму 20-ОПП

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків відповідно до пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань здійснюється згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців га громадських формувань».

Детальніше...
 

На Запоріжжі ринок неофіційної праці "втратив" понад тисячу працівників

 

За січень-березень поточного року фахівці фіскальної служби Запорізької області виявили понад 1,1 тисячі працівників-отримувачів "конвертної" зарплати. Про це повідомила під час інтерв'ю перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко.

Громадяни, які працювали без належного оформлення, наразі офіційно працевлаштовані та отримали понад 1,3 мільйона гривень легальної зарплати. До бюджетів додатково сплачено 200 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 260 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

У ході детінізації ринку праці фіскальна служба регіону ретельно відслідковує дотримання роботодавцями вимог податкового законодавства.

Детальніше...
 

Контакт-центр ДФС – один з кращих кол-центрів центральних органів виконавчої влади

Контакт-центр Державної фіскальної служби посів друге місце в рейтингу телефонних «гарячих ліній» центральних органів виконавчої влади, який проводився Всеукраїнським громадським об’єднанням ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій у 2014-2015.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 14
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна