Відомий український спортсмен Армен Варданян задекларував свої доходи

Український борець греко-римського стилю, бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні, триразовий срібний призер чемпіонату світу, двократний чемпіон Європи, заслужений майстер спорту України Армен Варданян долучився до кампанії декларування. 16 березня спортсмен відзвітував про доходи, які він отримав у 2015 році.

Детальніше...
 
Запоріжці спрямували на потреби армії майже 43 мільйони гривень

За січень-лютий 2016 року від запорізьких платників (без врахування підприємств, які стоять на обліку в СДПІ з обслуговування великих платників м. Запоріжжя) до бюджету надійшло 42,9 мільйона гривень військового збору. Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, з початку року надходження суттєво зросли. Сума перевищення до аналогічного періоду 2015 року склала 10,5 мільйона гривень, відповідно, зафіксовано темп росту майже на третину.

Детальніше...
 
У Запоріжжі власники газової АЗС сплатять майже 200 тисяч гривень штрафу за порушення готівкових розрахунків

Днями запорізькі податківці виявили одну з газових автозаправних станцій, де повністю ігнорувалися вимоги законодавства щодо застосування касової техніки. Зокрема, у касі підприємства було виявлено неоприбутковану готівку у сумі 30 тисяч гривень, встановлені ліміти залишку готівкових коштів перевищували 20 тисячі гривень. Крім того, попри здійснення готівкових розрахунків підприємство не звітувало з РРО, а саме: не надавало до органів ДФС електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Детальніше...
 
У Запорізькій області ліквідовано три виробництва алкогольного сурогату

Днями оперативні співробітники фіскальної служби Запорізької області припинили діяльність трьох підпільних цехів з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, а також припинили їх подальший продаж. Оперативні заходи проводилися у рамках операції "Акциз-2016" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України.

Один з цехів було розміщено на території гаражного кооперативу в м. Мелітополі. У ньому було знайдено спирт, фальсифіковану горілку під виглядом українських торгових марок, марки акцизного податку, а також обладнання для виробництва фальсифікату.

Детальніше...
 
Якщо здійснюється викладацька діяльність, яка визначається як незалежна професійна діяльність, то до 1 травня необхідно подати декларацію

Незалежна  професійна діяльність - це участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльність лікарів, приватних нотаріусів, адвокатів, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятої релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою - підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб.

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року  у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, тобто до 1 травня  наступного за звітним року.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 14
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна