На Запоріжжі ринок неофіційної праці "втратив" понад тисячу працівників

 

За січень-березень поточного року фахівці фіскальної служби Запорізької області виявили понад 1,1 тисячі працівників-отримувачів "конвертної" зарплати. Про це повідомила під час інтерв'ю перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко.

Громадяни, які працювали без належного оформлення, наразі офіційно працевлаштовані та отримали понад 1,3 мільйона гривень легальної зарплати. До бюджетів додатково сплачено 200 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 260 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

У ході детінізації ринку праці фіскальна служба регіону ретельно відслідковує дотримання роботодавцями вимог податкового законодавства.

Детальніше...
 

Контакт-центр ДФС – один з кращих кол-центрів центральних органів виконавчої влади

Контакт-центр Державної фіскальної служби посів друге місце в рейтингу телефонних «гарячих ліній» центральних органів виконавчої влади, який проводився Всеукраїнським громадським об’єднанням ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій у 2014-2015.

Детальніше...
 
Відомий український спортсмен Армен Варданян задекларував свої доходи

Український борець греко-римського стилю, бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні, триразовий срібний призер чемпіонату світу, двократний чемпіон Європи, заслужений майстер спорту України Армен Варданян долучився до кампанії декларування. 16 березня спортсмен відзвітував про доходи, які він отримав у 2015 році.

Детальніше...
 
Запоріжці спрямували на потреби армії майже 43 мільйони гривень

За січень-лютий 2016 року від запорізьких платників (без врахування підприємств, які стоять на обліку в СДПІ з обслуговування великих платників м. Запоріжжя) до бюджету надійшло 42,9 мільйона гривень військового збору. Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, з початку року надходження суттєво зросли. Сума перевищення до аналогічного періоду 2015 року склала 10,5 мільйона гривень, відповідно, зафіксовано темп росту майже на третину.

Детальніше...
 
У Запоріжжі власники газової АЗС сплатять майже 200 тисяч гривень штрафу за порушення готівкових розрахунків

Днями запорізькі податківці виявили одну з газових автозаправних станцій, де повністю ігнорувалися вимоги законодавства щодо застосування касової техніки. Зокрема, у касі підприємства було виявлено неоприбутковану готівку у сумі 30 тисяч гривень, встановлені ліміти залишку готівкових коштів перевищували 20 тисячі гривень. Крім того, попри здійснення готівкових розрахунків підприємство не звітувало з РРО, а саме: не надавало до органів ДФС електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 15
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна