Про особливості застосування спеціального режиму оподаткування в сільському господарстві у 2016 році

ДФСУ улисті від 05.01.2016 р. № 203/7/99-99-19-03-02-17 роз’яснила окремі особливості перерахування у 2016 році коштів на додаткові електронні рахунки, відкриті суб’єктами спеціального режиму оподаткування в сільському господарстві.

З 1 січня 2016 року позитивна різниця між сумою податкових зобов’язань та сумою податкового кредиту звітного періоду, визначена по окремих видах сільськогосподарських операцій, перераховується до Державного бюджету України та на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств у різних частках залежно від виду продукції:

а) по операціяхіз зерновими (коди1001 - 1008 згідно з УКТ ЗЕД) та технічними(коди 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД) культурами:

- до Державного бюджету України у розмірі 85 відсотків;

- на спеціальні рахунки  у розмірі 15 відсотків.

Детальніше...
 

«Вісник. Право знати все про податки і збори» змінив формат

Журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» вийшов у новому форматі. Для зручності читачів було змінено структуру журналу. Тепер журнал повністю розраховано на тих, для кого найголовніше – це прикладна інформація. На сторінках оновленого видання ви не знайдете незрозумілих репортажів, натомість підприємці будуть постійно отримувати найоперативнішу інформацію з найгарячіших питань. «Вісник» насправді стає корисним помічником для підприємців в галузях податкової та митної діяльності. І всю інформацію читач буде отримувати з перших рук.

Окрім того, змінено оформлення матеріалів: у відповідь на чисельні прохання передплатників збільшено шрифт текстів, збільшено кількість інфографіки, яка робить матеріали зручнішими для сприйняття, тощо.

Колектив «Вісника» і надалі працюватиме над розвитком журналу як незмінного помічника платників податків та закликає усіх читачів до надсилання побажань та конструктивних пропозицій.

Детальніше...
 

ДФС закликає платників користуватись електронними сервісами

 Державна фіскальна служба України пропонує платникам скористатись електронними сервісами , що  розміщені на офіційному веб-порталі ДФС:

Електронний кабінет платника податків

http://kpp.minrd.gov.ua/Publish/PublishedApp.aspx

 - Подання податкової звітності  в  електронному вигляді

 - Розрахунки з бюджетом

 - Податковий календар

 - Облікові дані

Детальніше...
 

Увага! Звітність по єдиному податку за 9 місяців – за новими формами

 Нагадуємо платникам єдиного податку про те, що наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015р. № 578 „Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку”, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07.07.2015 за № 799/27244 (далі - Наказ № 578), затверджено

 - форму податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця;

 - форму податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи);

 - форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.

 Наказ № 578 набрав чинності з 28.07.2015р. - дня оприлюднення в «Офіційному віснику України». 

 Таким чином, платники єдиного податку - юридичні особи мають можливість подати податкову звітність за 9 місяців 2015 року за формою декларації, затвердженою Наказом № 578, у тому числі для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.

Детальніше...
 


Сторінка 14 з 14
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна