Центр допомоги учасникам АТО

Stomatologiya ATO Стоматологія "Дентал Элит" запрошує на безкоштовне лікування дітей із сімей учасників АТО (віком до 16 років)

 

Науковий парк Київського національного економічного університету приймає активну участь у перепідготовці військовослужбовців, яка спрямована на соціальну адаптацію до цивільного життя і полягає у забезпеченні їх професійного навчання за економічними спеціальностями, сприянні працевлаштуванню, наданні інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг.

Детальніше...
 

Згідно ст. 7 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" інвалідність повнолітніх хворих встановлюється медико-соціальними експертними комісіями (далі - МСЕК).

Для отримання довідки МСЕК подаються відповідні документи:
- копія медичної книжки,
- копія паспорту,
- копія ідентифікаційного коду,
- копія свідоцтва про хворобу від ВЛК, довідки ВЛК,
- копія трудової книжки ( якщо є),
- копія витягу з наказу командира в/ч про виключення із списків особового складу частини (контрактники),
- копія військового квитка (строковики)

Відповідно до законодавства, медико-соціальна експертна допомога надається медико-соціальними експертними комісіями за місцем проживання або за місцем лікування постраждалих на підставі медичних документів, які направляють лікарсько-консультативні комісії закладів охорони здоров'я.

У переліку документів на МСЕК указана довідка ВЛК, яка необхідна при оформленні інвалідності.

Повідомляємо вас про порядок проходження ВЛК, які необхідні документи, та хто їх видає а також куди вони подаються.

Довідка про обставини травми ( поранення, контузії, каліцтва) подає командир військової частини та начальник медслужби військової частини до ВЛК госпіталю, де лікується поранений.

Подається оригінал довідки про обставини травми, поранення, контузії, каліцтва або надаються будь-які достовірні документи, які засвідчують факт отримання травми, поранення, контузії (запис у медичній книжці).

Довідка про проходження військової служби або військовий квиток надається військовим комісаріатом за місцем проживання або командиром військової частини до ВЛК госпіталю де лікується поранений.

Постанова про причинно-наслідковий зв’язок травми (поранення, контузії, каліцтва); свідоцтво про хворобу, довідка ВЛК ( за необхідності), протокол засідання ВЛК передається ВЛК госпіталю на затвердження до штатної ВЛК регіону.

Свідоцтво про хворобу та витяг з протоколу засідання ВЛК госпіталю, затверджені штатною ВЛК регіону надаються на запит громадян для проходження в МСЕК військомісаріатом за місцем обліку (для строковиків), командиром військової частини (для контрактників) подається до МСЕК за місцем проживання або лікування.

Засідання МСЕК призначається не пізніше ніж через 1 місяць після подачі документів. МСЕК надає Довідку – підстава для подальшого нарахування ОГД та оформлення іншої соціальної допомоги.

 
УЧАСТНИКАМ АТО КОМПЕНСИРУЮТ ЗАТРАТЫ НА ОФОРМЛЕНИЕ ЗЕМЛЕУСТРОИТЕЛЬНОЙ ДОКУМЕНТАЦИИ

На 47-й внеочередной сессии Запорожского областного совета депутаты приняли решение о компенсации расходов участникам АТО на оформление землеустроительной документации при отведении земельного участка. Военные смогут получить одноразовую денежную помощь. 
По решению облсовета необходимый финансовый ресурс зарезервирован в областной Программе социальной поддержки ветеранов войны, труда, детей войны, других социальных групп населения, находящихся в сложных жизненных обстоятельствах «Навстречу людям» на 2015-2019 годы.


Совместная инициатива руководства Запорожской ОГА, областного совета и Госгеокадастра области о введении механизма компенсации затрат на оформление землеустроительной документации для участников АТО получила всеобщую поддержку со стороны депутатского корпуса. На сессии областного совета депутаты единогласно проголосовали за выделение на одноразовую адресную денежную помощь 2,5 млн. грн. Из них на 2015 год предусмотрено 1,5 млн. грн., на 2016 — 1,0 млн. грн.

На сегодня в Запорожской области насчитывается более 5000 участников АТО. Большинство из них принимают, или принимали непосредственное участие в антитеррористической операции.

С ходатайствами о получении земельных участков в собственность обратилось 1178 участников АТО, из них 360 – подали заявления в органы местного самоуправления, 818 — в территориальные органы Госгеокадастра. По результатам рассмотрения поданных заявлений выдано 587 разрешений на разработку проектов землеустройства, еще 550 – в стадии работы.

Госгеокадастром области для участников АТО зарезервированы земельные массивы сельскохозяйственного назначения государственной собственности общей площадью 1213,18 га по 20 сельскохозяйственным районам. Целевое назначение этих земель — для ведения личного крестьянского хозяйства и индивидуального садоводства.

Ознакомиться с перечнем этих земельных участков можно на официальном веб-сайте Главного управления Госгеокадастра в Запорожской области в разделе «До уваги учасників АТО!» (http://zemzp.gov.ua/),сообщает Сектор взаимодействия со СМИ ГУ Госгеокадастра в Запорожской области.

 
Для получения 500 грн. ко Дню Защитника Украины

      Сперва нужно зайти в банк и привязать свою карточку к социальному счету отделения Соц. защиты своего района или просто открыть социальный счет. Затем, полученное в банке, заявление об открытом счете занести в соц.захист и только после этого на вашу карточку (счет) поступят 500 грн.

 
Увага! Матерям (батькам), загиблих у АТО воїнів!

        Комісія УГКЦ у справах душпастирства та охорони здоров'я Івано-Франківської архієпархії УГКЦ за зверненням "Товариства Ветеранів АТО" м.Запоріжжя має можливість запросити матерів (батьків), діти яких загинули у зоні АТО на відпочинок до Гошівського монастиря! В програмі можливість молитися на Божественній Літургії перед чудотворним образом Гошівської Богородиці, отримання психологічної допомоги від професійного психолога, спілкування з духівниками УГКЦ, культурно-розважальна програма, екскурсії та прогулянки в горах та ще багато цікавого. Проживання, харчування, екскурсії - безкоштовно! Виїзд планується на початку грудня, термін відпочинку 5-6 діб.
Звертайтеся! 063-307-47-57 або пишіть!

 
Реабилитация для демобилизованных (или тех, кто находится на ротации) защитников и их семей!

ОО "ПлАТОн" запускает программу реабилитации для АТОшников и их родных.
Благодаря нашим друзьям Татьяне и Игорю Бондарь есть прекрасная возможность отдохнуть и пройти 5-дневную реабилитацию в сказочном курортном месте "Карпатські Полонини"!
Реабилитации будут проходить совместно с психологом Юлией Погонишевой.
В "Карпатські Полонини» мы уже отправляли группы ребят. Результаты и эмоции - замечательные! Поэтому продолжаем работать в этом направлении!
ДАННАЯ ПРОГРАММА РЕАБИЛИТАЦИИ БЕСПЛАТНАЯ!!!
Заявки присылать на почту: platon_ Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Контактные телефоны: 095-410-13-40, 063-500-45-47 - Светлана (координатор), 067-218-01-90 Юлия (психолог).

В заявке должно быть указано: Ф.И.О. (от кого заявка), из какого города, контактный телефон, если это заявка семейная, то данные родных (жена, дети, возраст).

 

Хостел для бойцов АТО на железнодорожном вокзале "Запорожье-1" «Солдатский привал».

 


Сторінка 2 з 3
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна